کد خبر: ۱۰۰۵۴۹
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
بحرین:
سفیر بحرین در مسکو همکاری قطر با ایران را «بسیار تحریک آمیز» خواند و گفت: ارتباط مستقیم با تهران و امضای توافقنامه با آن به ضرر امنیت ملی و عربی است.
«احمد عبدالرحمن الساعاتی» سفیر بحرین در مسکو امروز(جمعه) اعلام کرد که «مدارکی در اختیار داریم که نشان می دهد قطر با برخی از مسوولان گروه های تروریستی ارتباط مستقیم و با آنها در لندن و دوحه نشست داشت.»

الساعاتی افزود: ما خواستار توقف قطر از حمایت گروه‎های تروریستی و حمایت مالی و حمایت رسانه ای از آنها هستیم.

وی تاکید کرد که همکاری قطر با ایران بسیار تحریک آمیز است و داشتن ارتباط مستقیم با ایران و امضای توافقنامه با تهران به ضرر امنیت ملی و عربی است.

سفیر بحرینی در گفت‎و‎گو با اسپوتنیک در پاسخ به سوالی درباره مواضع عربستان در قبال اخوان المسلمین و جمعیت الاصلاح بحرین تصریح کرد: آنچه که به اخوان المسلمین مربوط می شود، می دانم که این گروه با انفجارهای تروریستی در مصر همچنان دولت و امنیت این کشور را هدف قرار می دهد.

وی درباره جمعیت الاصلاح گفت: جمعیت الاصلاح بحرین یک جمعیت خیریه است و دو شاخه در بحرین دارد. شاخه اصلاحی آن به امور خیریه و کمک به مردم تعلق دارد و همه روسای آن از شخصیات بارز جامعه بحرین و حتی برخی از آنها از اعضای خاندان حاکمه این کشور هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار