کد خبر: ۱۰۲۵۴۹
تاریخ انتشار: ۱۸ مرداد ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
جمالی با اشاره به موضوع برخورد و دعوای کرمی نماینده بیجار با یکی از مأمور راهنمایی‌ و رانندگی هم گفت: هنوز پرونده‌ای در این مورد به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال نشده است.
باشگاه خبرنگاران : محمدجواد جمالی سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به اینکه اگر تعداد اعضا به حد نصاب برسد فردا (چهارشنبه ۱۸ مرداد ماه) جلسه هیات نظارت برگزار می‌شود، گفت: تاکنون در رابطه با بحث سلفی نمایندگان مجلس پرونده‌ای به این هیات ارسال نشده است.

جمالی با بیان اینکه احتمال بسیار یکی از پرونده‌های مورد بررسی پرونده شکایت‌های قوه قضاییه از محمود صادقی نماینده مردم تهران است، اظهار داشت: برخی قضات از آقای صادقی شکایت کرده‌اند و چند پرونده درباره وی به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال شده است.

وی همچنین با اشاره به موضوع برخورد و دعوای کرمی نماینده بیجار با یکی از مأمور راهنمایی‌ و رانندگی هم گفت: هنوز پرونده‌ای در این مورد به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان ارسال نشده است.

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان خاطرنشان کرد: در صورت شکایات ناجا شاکی پرونده خواهد بود و قطعاً بعد از ارسال این پرونده باید اظهارات کرمی، مدارک و مستندات بررسی شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار