کد خبر: ۱۰۹۰۶۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان مشهد در مورد مصاف تیمش در هفته دوازدهم لیگ برتر با استقلال تهران گفت: استقلال را دوست دارم و این را همه می‌دانند اما تمام تلاشم را برای موفقیت تیم سیاه‌جامگان و شکست دادن این تیم انجام می‌دهم.


حرا - رضا عنایتی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد، درباره شرایط تیمش اظهار کرد: بعد از سه روز تعطیلی تمرینات خود را از امروز مجددا آغاز کردیم و بازیکنان با روحیه مناسبی به انجام تمرینات پرداختند.

وی درباره اینکه آیا سیاه‌جامگان می‌تواند از شرایط بحرانی که دارد خودش را جدا کند، افزود: قطعا تلاش همه ما برای رسیدن به همین موضوع است. ما می‌دانیم که مردم مشهد و هوادارانمان از نتایج و جایگاه تیم در جدول راضی نیستند اما قول می‌دهیم تا تیم را به شرایط نرمال بازگردانیم هر چند که می‌دانیم کار سختی پیش‌رو داریم.

مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگاه همچنین درباه اخراج چند بازیکن از این تیم گفت: این تصمیمی بود که گرفته شده است و مرزبان برای تصمیماتش دلایل منطقی و فنی دارد. حرکت ما رو به جلو و آینده است. تیم ما به هر حال باید چند بازیکن را جذب کند. این بازیکنان در پست‌های مختلفی هستند که قطعا می‌توانند به تیم کمک کنند.

عنایتی اضافه کرد: واقعا لیگ سختی را داریم. بازی به بازی برای ما حکم فینال را دارد. فقط امیدوارم شرایط خاص و عجیبی که در بیرون از فوتبال وجود دارد در زمین مسابقه تاثیر نگذارد. سازمان لیگ هم در چینش داوری‌ها در ادامه لیگ باید دقت بیشتری داشته باشد. به هر حال از این به بعد لیگ برتر برای همه تیم‌ها ارزش دو برابر دارد و برای تیم‌هایی مثل ما که در پایین جدول هستیم صد برابر تاثیرگذار است.

وی در مورد مصاف تیمش در هفته دوازدهم لیگ برتر با استقلال تهران در مشهد گفت: به عنوان یک استقلالی خوشحالم که استقلال شرایط بهتری نسبت به گذشته دارد اما به هر شکل من فوتبالیست حرفه‌ای بودم و الان هم مربی هستم و سعی می‌کنم کارم حرفه‌ای باشد. به هر حال من استقلال را دوست دارم و این را همه می‌دانند اما تمام تلاشم را برای موفقیت تیم سیاه‌جامگان و شکست دادن استقلال در این بازی انجام می‌دهم. قطعا بازی مقابل استقلال برای هر تیمی سخت است اما ما هم مانند استقلال نیاز به 3 امتیاز این بازی داریم و همین به جذاب شدن این مسابقه قطعا کمک می‌کند.

مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگاه همچنین در رابطه با شایعه مذاکره سیاه‌جامگان با سوشا مکانی و حنیف عمران‌زاده یادآور شد: ما بازیکنان زیادی را مدنظر داریم اما سعی می‌کنیم که به دور از حواشی این کار را انجام دهیم.درباره سوشا و حنیف نیز من با آنها دوست هستم اما هیچ مذاکره‌ای نداشتیم. چند بازیکن داخلی را صحبت‌هایی داشته‌ایم که نیم فصل به تیم اضافه می‌شوند. دو بازیکن گرجستانی هم قرار است این هفته به مشهد بیایند تا مذاکراتمان را نهایی کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار