کد خبر: ۱۰۹۱۰۷
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
کرمانشاه- ایرنا- مسئول روابط عمومی شرکت مخابرات استان کرمانشاه گفت: با وجود زمین لرزه شدید شب گذشته و وقوع ده ها پس لرزه در سطح استان، خطوط تلفن های ثابت و همراه استان همگی وصل بوده و مشکلی برای برقراری ارتباط وجود ندارد.


حسین آتشکاری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار کرد: در لحظات اولیه وقوع زمین لرزه شب گذشته شهروندان برای تماس با خطوط ارتباطی ثابت و سیار قدری دچار مشکل شدند که آن هم به خاطر ترافیک بالای تماس ها بود.
وی افزود: زمانی که ترافیک تماس ایجاد شود منجر به اشغال لحظه ای کانال های ارتباطی و در نتیجه اخلال در شماره گیری و تماس می شود.
آتشکاری ادامه داد: تعدادی از سایت های تلفن همراه به طور پراکنده و به علت قطع شبکه برق با اشکال مواجه شد که البته آن هم تاثیر چندانی در کار ارتباطات تلفنی شهروندان نداشت.
مسئول روابط عمومی شرکت مخابرات استان کرمانشاه تاکید کرد: خوشبختانه هم اکنون هیچ گونه اخلالی در شبکه های تلفن ثابت و همراه حتی در شهرستان های مرزی که زمین لرزه در آن ها شدیدتر بوده، وجود ندارد.
وی تصریح کرد: هم اکنون نیز مدیرعامل شرکت مخابرات استان به همراه سایر مسئولان در مناطق زلزله زده مانند قصرشیرین و سرپل ذهاب حضور یافته و از نزدیک شرایط را تحت نظر دارد.
طبق اعلام سازمان مدیریت بحران استان کرمانشاه تعداد کشته های زلزله در استان تاکنون به بیش از 210 نفر رسیده و آمار زخمی ها نیز از یک هزار و 600 نفر فراتر رفته است.
به گزارش ایرنا از مرکز لرزه نگاری کشوری، زمین لرزه ای به بزرگی 7 و 3 دهم ریشتر در ساعت 21 و 48 دقیقه و 16 ثانیه شامگاه یکشنبه استان های غربی کشورمان را لرزاند. 
مرکز وقوع این زمین لرزه استان کرمانشاه حوالی ازگله در طول جغرافیایی 45.9، عرض جغرافیایی 34.84 و عمق 11 کیلومتری زمین بوده است. 
این زمین لرزه در پنج کیلومتری ازگله، 25 کیلومتری تازه آباد، 37 کیلومتری باینگان، 112 کیلومتری سنندج و 122 کیلومتری کرمانشاه روی داده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار