کد خبر: ۱۰۹۲۱۹
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
توسط انتشارات مدرسه
دو جلد از مجموعه «نمایشنامه‌های مدرسه» به قلم مسلم قاسمی روانه بازار کتاب شد.


به گزارش خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری فارس، دو جلد از «مجموعه نمایشنامه‌های مدرسه» ویژه دانش‌آموزان ابتدایی به قلم مسلم قاسمی از سوی انتشارات مدرسه منتشر شد.

مجموعه «نمایشنامه‌های مدرسه» به منظور اجرا در مدارس و دیگر مراکز هنری و آموزشی تهیه و تدوین شده است. کتاب «دومی‌ها» و «ششمی‌ها» دو جلد از این مجموعه هستند، که برای مخاطبان منتشر شده است.


مضامین انتخاب شده در قالب نمایشنامه با سبکی جددی عرضه شده، تا دانش‌آموزان در یک کارگروهی و تیمی بتوانند خلاقیت‌های نهفته در خود را شکوفا شازند. این نمایشنامه‌های علاوه بر ایجاد حس لذت در دانش‌آموزان به جهت خلق اثری نمایشی، پلی برای انتقال مفاهیم درسی و مضامین آموزشی نهفته در مطالب درسی به دانش‌اموزان است.

نمایشنامه‌ها برگرفته از مضامین کتاب‌های درسی پایه‌های مختلف مقاطع ابتدایی است که هر عنوان از این نمایشنامه‌ها با عنوان پایه تحصیلی و براساس مطالعه کامل کتاب‌های درسی به‌خصوص کتاب‌های فارسی بوده است.

کتاب‌های «دومی‌ها» در 111 صفحه با قیمت 15هزار تومان و «ششمی‌ها» در 120 صفحه با قیمت 11هزار تومان که شمارگان هر دو کتاب هزار نسخه است به قلم مسلم قاسمی توسط انتشارات مدرسه روانه بازار کتاب شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار