کد خبر: ۱۰۹۲۵۷
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: اعضای کمیسیون بودجه مصوب کردند تا سازمان بودجه با پیشنهاد رئیس قوه قضاییه اجازه دارد تا 30 درصد از مجموع درآمدهای جاری قوه قضاییه را از محل‌های مختلف جابجا و برای پرداخت حقوق کارکنان شوراهای حل اختلاف هزینه کند.


حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس،‌با اشاره به جلسه امروز کمیسیون برنامه،‌ بودجه و محاسبات مجلس، گفت: در جلسه امروز طرح مربوط به حقوق و مزایای کارکنان شوراهای حل اختلاف در کمیسیون مطرح شد و با اصلاحاتی به تصویب اعضای کمیسیون رسید.

وی افزود: اعضای کمیسیون بودجه در این جلسه مصوب کردند که سازمان بودجه اجازه داشته باشد تا با پیشنهاد رئیس قوه قضاییه 30 درصد از سرجمع اعتبارات جاری قوه قضاییه را بتواند از ردیف‌های اعتباری مختلف جابجا و برای پرداخت حقوق کارکنان شوراهای حل اختلاف هزینه کند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس اظهار داشت: همچنین در این جلسه طرح مربوط به صندوق بازنشستگی فولاد و حل مشکل بازنشستگان این صندوق به عنوان کمیسیون مورد بحث قرار گرفت که از سوی اعضای کمیسیون رد شد و مصوبه‌ای را در پی نداشت.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار