کد خبر: ۱۱۴۳۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تهران-ایرنا- کاهش احتمالی موجودی انبارهای نفت آمریکا در طول هفته گذشته موجب رکورد زنی قیمت های نفت در معاملات آتی صبح روز سه شنبه شد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی ایرنا به نقل از پایگاه خبری بلومبرگ آمریکا، قیمت های آتی نفت صبح امروز در بازار نیویورک 1.3 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح میان روزی در تقریبا سه سال گذشته رسید.
بررسی های بلومبرگ از احتمال کاهش سطح موجودی انبارهای نفت در آمریکا به سه میلیون و 750 هزار بشکه در طول هفته گذشته خبر می دهد. اگر این احتمال تحقق پیدا کند، هفته گذشته هشتمین هفته متوالی خواهد بود که سطح موجودی انبارهای نفت آمریکا کاهش می یابد.
گزارش اداره اطلاعات انرژی آمریکا در این مورد فردا (چهارشنبه) منتشر می شود.
قیمت نفت غرب تگزاس امروز در بازار نایمکس آمریکا ابتدا با 83 سنت افزایش به 62 دلار و 56 سنت در هر بشکه رسید و بالاترین قیمت میان روزی از مه 2015 (اردیبهشت-خرداد 1394) را تجربه کرد، اما سپس در ساعت 10:24 صبح به وقت لندن با اندکی کاهش به سطح 61 دلار و 88 سنت در هر بشکه بازگشت.
هر بشکه نفت برنت دریای شمال نیز در ساعت یاد شده در بازار آیس فیوچرز لندن با 0.8 درصد افزایش نسبت به روز پیش به بهای 68 دلار و 29 سنت معامله شد که بالاترین قیمت از مه 2015 است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار