کد خبر: ۱۱۴۶۴۰
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
هاشمی:
رئیس شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه باید اقدامات گذشته در مورد مدیریت شهری را براساس انصاف بررسی کرد، گفت: نباید مسائل گذشته شهری را سیاه‌نمایی کرد.


به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، محسن هاشمی رفسنجانی در ابتدای سی‌وهفتمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به حضور محمدعلی نجفی در جلسه امروز اظهار کرد: 140 روز از انتصاب آقای نجفی به سمت شهرداری تهران با اجماع بی‌نظیر اعضای شورای شهر تهران می‌گذرد و قرار است در جلسه امروز و براساس مصوبه شورای شهر تهران وی گزارشی را از سند تحویل و تحول وضعیت شهرداری تهران در پایان دوره چهارم و اتمام مسئولیت شهردار پیشین به اعضا ارائه دهد.

وی تصریح کرد: بررسی دقیق عملکرد دوره گذشته مدیریت شهری در زمینه‌های مختلف اعم از شهری، حمل و نقل، اقتصادی، مالی، منابع انسانی، اجتماعی، فرهنگی و فنی، عمرانی، هوشمندسازی، سلامت اداری، مساله تاب‌آوری شهر نیاز به زمان و اختیارات قانونی بیشتری دارد تا گزارشات مبسوطی ارائه شود. 

هاشمی رفسنجانی ادامه داد: یکی از موضوعات مهم ارائه گزارشات تفریغ بودجه که در این زمینه شهرداری با تاخیر زمانی روبه‌رو است و شورا نیز ابزار کمتری در اختیار دارد تا نظارتی بر عملکرد شهرداری داشته باشد. 

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: طبیعی است قضاوت ما نسبت به دوره گذشته باید براساس انصاف و واقع‌بینانه داشته و نباید نگاه افراطی و تفریطی به مسائل داشته باشیم و تمامی مسائل را سیاه‌نمایی کنیم چرا که نقاط مثبت و نقاط ضعف در کنار یکدیگر دیده شود.

وی افزود: انشاءالله رویکرد این دوره از مدیریت شهری تا پایان دوره ادامه داشته باشد و این در حالی است که اگر ما به دوره گذشته اعتقاد داریم قاعدتا انتقاد به این دوره از مدیریت شهری نیز کم‌کم شروع خواهد شد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار