کد خبر: ۱۱۴۶۷۹
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دشمنان عواملی از خود را به صفوف مردم فرستادند
سخنگوی قوه قضائیه گفت:در هفته‌های اخیر شرارت‌های آمریکا و صهیونیست‌هایی را داشتیم که با پشتیبانی‌شان، شرارت‌هایی را در کشور ایجاد کردند و فکر می کردند می‌توانند بر موج نارضایتی مردم سوار شوند.


به گزارش خبرنگار قضایی خبرگزاری فارس، حجت الاسلام محسنی اژه‌ای سخنگوی قوه قضاییه ظهر امروز در صد و بیست و سومین نشست خبری خود گفت: مثل چنین روزهایی شاه خائن از کشور گریخت و هنوز صدای انقلابی مردم در گوشمان است. در هفته های اخیر شرارت های آمریکا و صهیونیست هایی را داشتیم که با پشتیبانی‌شان، شرارت هایی را در کشور ایجاد کردند و فکر می‌کردند می توانند بر موج نارضایتی مردم سوار شوند. عواملی از خود را بین صفوف مردن فرستادند تا نا آرامی ایجاد کنند و عده ای احیاناً کشته شوند.

وی افزود: این نشان داد که کینه توزی آمریکا ادامه دارد و برای رسیدن به اهداف خود از هر ابزاری مثل فضای مجازی استفاده می کنند. اما مردم متدین و انقلابی ما هوشیار هستند و وقتی فهمیدند نقشه دشمن است بلافاصله مردم صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و در مدت کوتاهی در استانهای مختلف مقابل اغتشاگران ایستادند و اعلام کردند که ممکن است مشکلاتی باشد اما هیچ وقت در صف دشمن قرار نمی گیرند. اتفاق دیگری که افتاد بی حیایی آمریکا بود که تحریم هایی را علیه شخصیت های نظام از جمله رییس قوه قضاییه اعمال کردند.

وی افزود: آمریکای فلک زده نمی داند مردم ما انقدر از دولتمردان آمریکا متنفرند که اگر به کسی چیزی گفته شود و تحریم شود در کارنامه او نمره مثبت ثبت می شود. اگر مردم ما خوشحال نباشند از اینکه عده ای اسمشان در لیست تحریم ها قرار نگیرد نگرانی هم ندارند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار