کد خبر: ۱۱۹۵۶۹
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان


به گزارش خبرگزاری فارس، این رمان قهرمانی‌ها و دلاوری‌های سه تن از تفنگداران لویی سیزدهم به نام‌های آتوس، پورتوس، آرامیس و همچنین جوانی دلیر و باهوش به نام دارتانیان که بعداً در طول داستان عضو تفنگداران سلطنتی می‌شود را روایت می‌کند. این چهار نفر با هم پیمان دوستی بستند و در همه مهالک و مخاطرات با یکدیگر بودند. الکساندر دوما در این رمان اشخاص، زندگی و تاریخ قسمتی کوچک از تاریخ فرانسه را با مهارتی ویژه به خوانندگان نشان می‌دهد.

این رمان جزو معدود کتاب‌هایی است که در هر شاخه هنری، از آن الهام گرفته شده است. لیست کتاب‌ها، نمایش نامه‌ها، سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی که از این کتاب الهام گرفته شده است، بسیار بلند بالا است. متن روان و قلم گیرا دوما این کتاب را در ردیف شاهکار‌های ادبی‌ جهان قرار داده است.

داستان کتاب در فرانسه لویی سیزدهم و قرون وسطی می‌‌گذرد

انتشارات قدیانی رمان سه تفنگ‌دار را در نوبت اول چاپ با ترجمه‌ی پرستو عوض‌زاده، 112 صفحه و قیمت 10000 تومان در اختیار علاقه‌مندان قرار داد.

برای تهیه‌ی این کتاب‌ علاوه بر مراجعه به کتاب فروشی‌های معتبر سراسر کشور، می‌توانید برای خرید اینترنتی آن به نشانی الکترونیکی www.ghadyani.org  نشر قدیانی نیز مراجعه کنید. علاوه بر این با مطالعه اخبار درج شده در سایت این مؤسسه فرهنگی از تازه‌های نشر آن نیز با خبر خواهید شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار