کد خبر: ۱۲۱۳۸۶
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
اراک- نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: اجرای مصوبات شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی ضروری است و چنانچه این مهم محقق نشود شاهد رفع مشکلات مربوطه نخواهیم بود.


به گزارش خبرنگار مهر سیدمهدی مقدسی بعد از ظهر پنجشنبه در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان مرکزی در اراک اظهار داشت: پیشنهاد این است که بخش خصوصی از طریق ارائه پیشنهادات اصلاحی موارد و موانعی را که مربوط به حوزه قانون گذاری و... هست را به عنوان یک طرح مطرح کنند تا مورد بررسی قرار گیرد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت مصوبه ای را به انجام رسانده که سه هزار میلیارد تومان مابه التفاوت نرخ ارز را به حوزه تامین دارو و اقلامی از این قبیل تخصیص دهد، در این رابطه پیشنهاد می کنیم که در سال ۹۷ برای خریدهای خارجی و... به منظور حمایت از تولیدکنندگان این تفاوت را دولت بپردازد.

وی بیان کرد: ضروری است که این مهم در دستور کار قرار گیرد و اگر این اقدام صورت نپذیرد، آسیب جدی به فعالان حوزه اقتصادی وارد می شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقرر است این مساله در مجلس بررسی و در مورد آن تصمیم گیری شود تا مجلس و دولت با تعامل و رایزنی راهکار مطلوبی را در این زمینه اتخاذ کنند.

مقدسی خاطرنشان ساخت: مصوبات جلسات قبلی شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان باید اجرایی شود و اینگونه نباشد که مشکلات کماکان ادامه یابد، مگر اینکه دلیل قانع کننده ای در این زمینه وجود داشته باشد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در حوزه اقتصادی در شروع سال جدید با چالش هایی مواجه هستیم که با به وجود آمدن فضای ناامیدی و همچنین فشارهای اقتصادی خارجی حاصل شده، امیدواریم دولت با تصمیمات اصولی این شرایط را تحت کنترل درآورد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار