کد خبر: ۱۲۱۵۳۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به بارش برف و کولاک درمسیر هراز گفت: تردد دراین مسیرعادی و روان است اما به دلیل دید کم و بارش برف و کولاک رانندگان باید از زنجیرچرخ استفاده کنند.


سرهنگ سیاوش محبی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: عوامل راهداری مشغول نمک پاشی و برف روبی جهت باز نگه داشتن این مسیر ارتباطی هستند.
رئیس پلیس راه ویژه شرق استان تهران با اشاره به شرایط جوی به رانندگان توصیه کرد که هنگام عبور از این مسیر صبر و حوصله و رعایت نکات ایمنی در نظر داشته باشند. 
همچنین روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به دلیل بارش برف، سرما و لغزندگی معابر اعلام کرد: تمامی مدارس نوبت صبح و عصر شهرستان فیروزکوه درامروز (دوشنبه 27 فروردین) تعطیل است.

* بارش نخستین برف بهاری درشهرستانها شرق استان تهران 
همزمان با بیست و هفتمین روز از بهار سال 97، برف شهرستان های دماوند و فیروزکوه در شرق استان تهران را سفید پوش کرد.
طبق اعلام سازمان هواشناسی استان تهران هم اکنون سرعت ورزش باد: 3 متر بر ثانیه و 10 کیلومتر بر ساعت است و حدود 15 میلیمتر باران در شهرستان دماوند باریده است.
همچنین بیشینه دما در 24 ساعت گذشته 8 و کمینه دما منفی یک درجه سانتیگراد می باشد.
حمیدرضا طاهری، رئیس اداره هواشناسی دماوند و آبعلی با بیان اینکه امروز شاهد کاهش درجه دما در منطقه خواهیم بود، گفت: هوا تا روزهای پایانی هفته ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران یا برف و وزش باد خواهد بود و در ساعات میانی روز کاهش یافته و از منطقه خارج می‌شود.
همچنین طبق اعلام سازمان هواشناسی، شهرستان فیروزکوه شب گذشته و امروز سردترین ساعات را در استان تهران داشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار