کد خبر: ۱۲۳۱۳۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رییس فدراسیون وزنه برداری گفت: در هر هفت وزن وزنه برداری در بازی های آسیایی 2018 جاکارتا مدعی کسب مدال هستیم و یک افتخار آفرینی بزرگ برای ورزش کشور به ارمغان خواهیم آورد.


به گزارش ایرنا، «علی مرادی» روز دوشنبه و در حاشیه بازدید رییس کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی وزنه برداری در جمع خبرنگاران افزود: حدود 40 سال پیش بزرگانی چون محمد نصیری و محمد زهتاب در همین تالار وزنه برداری آزادی و در بازی‌های آسیایی قهرمان شدند و اکنون جوانان و قهرمانان دیگری جا پای آنان گذاشته اند.
وی اظهار داشت: قهرمانانی همچون سهراب مرادی، کیانوش رستمی، بهداد سلیمی، سعید محمدپور، سعید علی حسینی، علی هاشمی و سید ایوب موسوی که برای وزنه‌برداری ایران بسیار ارزنده هستند و یکبار دیگر می توانند با کسب مدال در بازی های آسیایی، مردم ایران را شاد کنند.
مرادی خاطر نشان کرد: امیدواریم با حمایت‌های رییس کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در آوردگاه بزرگی همچون بازی های آسیایی 2018 جاکارتا و همچون المپیک 2016 ریو ، وزنه برداری برای کشورمان مدال های ارزشمندی به ارمغان آورد.
وی ادامه داد: در این مدت تغییرات اساسی در ورزش وزنه‌برداری صورت گرفته که تحولات اصلی آن در تغییر اوزان است و به طور حتم در هفت وزن بازی‌های آسیایی جاکارتا مدعی کسب مدال هستیم و یک افتخارآفرینی بزرگ برای کشورمان به ارمغان می آوریم.
رییس فدراسیون وزنه برداری خاطر نشان کرد: بعد از بازی‌های آسیایی نیز در مسابقات جهانی ترکمنستان از عنوان قهرمانی خود دفاع خواهیم کرد.
وی تصریح کرد: نسبت به 25 سال پیش جوانان وزنه برداری کشورمان رکوردهای زیادی را جابجا کردند که سهم ما هم اکنون در دنیا 35 درصد از کل رکوردهای وزنه برداری است که بسیار ارزشمند است.
مرادی خاطرنشان کرد: رکوردهایی با ورزشکاران پاک و عاری از دوپینگ به دست آمده و وزنه برداران کشورمان در هر زمانی آماده ارایه تست دوپینگ هستند.
بازی های آسیایی 2018 جاکارتا اواخر مرداد امسال در جاکارتا برگزار می شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار