کد خبر: ۱۲۷۲۳۴
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مدیرعامل هواپیمایی آسمان از سمت خود در این ایرلاین استعفا کرد.


به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، حسن علائی در نامه‌ای به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی استعفای خود را از سمت مدیرعاملی هواپیمایی آسمان اعلام کرد.

در نامه علائی به ربیعی آمده است؛

«با عنایت به برگزاری موفق مجمع عادی سالانه شرکت هواپیمایی آسمان و تصویب صورت‌های مالی سال 1396 به‌صورت مطلوب، بار دیگر استعفاء خود را از مدیرعاملی شرکت هواپیمایی آسمان تقدیم می‌کنم.  لازم به ذکر است که با پشتیبانی‌های کامل جناب‌عالی و مسئولان محترم صندوق بازنشستگی کشوری و شرکت آتیه صبا، شرکت هواپیمایی آسمان با خرید 15 فروند هواپیمای جدید و بازسازی هواپیماهای زمین‌گیر توانست با تسویه بدهی‌های انبوه سنواتی از یک شرکت زیانده به شرکتی سودآور تبدیل شود و در سال 1396 با کسب رتبه اول در بین شرکت‌های هواپیمایی در پروازهای داخلی، نزدیک به 4 میلیون مسافر را حمل نماید. توفیق جناب‌عالی را از خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم».

به گزارش تسنیم اواخر بهمن ماه سال گذشته یک فروند هواپیمای ATR آسمان به قله دنا برخورد کرد و 65 مسافر و کروی پروازی آن جان خود را از دست دادند. عملیات جست‌وجوی برای یافتن بقایای مسافران و کروی پروازی تا چندی پیش ادامه داشت، حادثه‌ای که فشار بی‌سابقه‌ای را بر مدیرعامل مستعفی آسمان وارد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار