کد خبر: ۱۲۸۲۸۷
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۵:۳۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان


به گزارش خبرنگار مهر، امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری بعد از بازی برابر سپیدرود رشت که با نتیجه شش بر یک به نفع تیم اصفهانی تمام شد، اظهار کرد: برای اولین بار اگر غرورم اجازه می داد به حال این فوتبال گریه می کردم.

وی با بیان اینکه متاسفم که اسطوره هایی همانند خداداد عزیزی باید چنین الفاظی بشنوند، افزود: من از جانب خودم به دلیل این رفتار زشت هواداران از خداداد عزیزی عذرخواهی می کنم.

سرمربی سپاهان اصفهان با اشاره به اینکه سال ها با گل خداداد عزیزی به استرالیا به خود به عنوان یک ایرانی بالیدم، گفت: امروز متاسفانه در طول بازی شاهد توهین و بی احترامی فراوان به این اسطوره فوتبال ایران بودیم.

قلعه نویی با بیان اینکه قبول مسئولیت در سپیدرود یا هر تیم دیگری که دارای مشکلات فراوان است از سوی برخی از اسطوره تنها به دلیل عشق به مردم است، خاطرنشان کرد: هواداران نباید با این افراد چنین برخورد کنند.

وی با تأکید براینکه هواداران باید شرایط تیم سپیدرود قبل از آغاز مسابقات را مدنظر قرار دهند، تصریح کرد: سپیدرود تنها به واسطه مردمی بودن تا این جایگاه رسیده است.

سرمربی سپاهان اصفهان با بیان اینکه هر ناهنجاریی که در فوتبال و جامعه شاهد آن هستیم از بی فرهنگی فضای مجازی نشأت می گیرد، افزود: امروز با وجود پیروزی سپاهان به دلیل حواشی به وجود آمده در این بازی به هیچ عنوان خوشحال نیستم.

وی همچنین در ادامه تأکید کرد: تیمی که تا هفته گذشته هنوز مالکش مشخص نبود و شرایط آماده سازی مناسبی قبل از آغاز لیگ را نداشت هواداران باید به آن اجازه دهند تا به مرور زمان به شرایط مطلوب برسد.

قلعه نویی با بیان اینکه چرا هواداران اعتراضات خود را به سمت مسئولان نمی برند، گفت: برای استان سرسبز گیلان داشتن چمن مصنوعی در خور شأن نیست.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار