کد خبر: ۱۲۸۴۲۶
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس صندوق رفاه دانشجویان:
رئیس صندوق رفاه دانشجویان با بیان اینکه ۴۴۰ میلیارد تومان مطالبات سنواتی وجود داشته اما برنامه‌ریزی خاصی برای وصول آن صورت گرفته، گفت: ۳۸۲ میلیارد تومان از این مطالبات وصول و به چرخه خدمات‌رسانی باز گشته است.


به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، ذوالفقار یزدان مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان در نشست خبری خود با اصحاب رسانه گفت: جامعه هدف ما 4 میلیون و 70 هزار دانشجو با 2700 واحد دانشگاهی است.

وی تصریح کرد: 440 میلیارد تومان مطالبات سنواتی از قبل وجود داشته اما با برنامه‌ریزی دانشگاه‌ها و مشارکت دانشگاه‌ها 382 میلیارد تومان آن وصول و به چرخه خدمات رسانی بازگشته است.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان تصریح کرد: طرح بخشودگی 100 درصدی جرائم بدهکاران صندوق رفاه دانشجویی و تقسیط مجدد فارغ‌التحصیلان به مناسبت عید قربان و عید غدیر از 20 مرداد تا 10 شهریور اجرا خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: از مهرماه سال جاری و با تدبیر صورت گرفته منابع مالی صندوق بیش از 2 برابر شده است به طوریکه سال گذشته این منابع 417 میلیارد تومان بوده اما با مساعدت سازمان برنامه و بودجه به 673 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد ضمن اینکه با هم‌افزایی بانک قرض‌الحسنه مهر این منابع به 1300 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده و بنا داریم پوشش 100 درصدی به درخواست‌های دانشجویان بدهیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار