کد خبر: ۱۲۹۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
حاجی‌دلیگانی
نماینده شاهین‌شهر در مجلس اعلام کرد طرح استیضاح شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت مهرماه در کمیسیون صنایع و معادن مجلس بررسی می‌شود.


حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به طرح استیضاح محمد شریعتمداری وزیر صنعت، معدن و تجارت، اظهار داشت: طرح استیضاح وزیر صنعت با 70 امضا تقدیم هیأت رئیسه مجلس شد و هیأت رئیسه نیز این طرح را هفتم شهریورماه برای بررسی به کمیسیون صنایع و معادن مجلس ارجاع داد.

وی افزود: کمیسیون صنایع و معادن مجلس در اولین فرصت بررسی طرح استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت را در دستور کار خود قرار خواهد داد که به نظر می‌رسد این طرح بعد از پایان تعطیلات تابستانی پارلمان و در مهرماه در کمیسیون صنایع و معادن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

حاجی‌دلیگانی همچنین در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه آیا تاکنون جلسه‌ای بین استیضاح‌کنندگان و وزیر صنعت برگزار شده است یا نه؟ گفت: از طرف وزارتخانه درخواست شد که جلسه‌ای برگزار شود ولی ما نپذیرفتیم.

وی در پایان در همین باره توضیح داد: ما می‌خواهیم روال قانونی را طی کنیم، مذاکره، صحبت و رایزنی مال قبل از ارائه طرح استیضاح وزیر صنعت بود، وقتی تذکرات، سؤالات و اخطارها دنبال شد و نتیجه‌ای حاصل نشد و استیضاح وزیر مطرح شد، دیگر باید روال قانونی طی شود.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار