کد خبر: ۱۲۹۳۲۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۳
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مسؤول سازمان بسیج سازندگی؛
سردار نعمان غلامی گفت: 45 هزار کارگر بسیجی در قالب شیفت خدمت با 2 ساعت کار کردن رایگان، به افزایش تولید و کاهش هزینه‌های کارخانجات و اقتصاد کشور کمک می‌کنند.


سردار نعمان غلامی در حاشیه بازدید از روستای «لهک»، در گفت‌و‌گوی اختصاصی با خبرنگار فارس اظهار کرد: 45هزار کارگر بسیجی در قالب شیفت خدمت سه‌شنبه 20 شهریورماه جاری، با 2 ساعت کار کردن رایگان، به افزایش تولید و کاهش هزینه‌های کارخانجات و اقتصاد کشور کمک می‌کنند.

سردار غلامی با اشاره به اینکه امروز ما در جنگ اقتصادی هستیم، افزود: در این جنگ لازم است جهاد اقتصادی با پای‌کار آمدن تمام ظرفیت‌ها، در جهت خنثی کردن توطئه‌های دشمنان صورت پذیرد. ما مصمم هستیم، این جنگ اقتصادی که دشمن بر ما تحمیل کرده را به فرصت تبدیل کنیم.

وی بیان کرد: تاکنون 150 هزار بسیجی در قالب 7014 گروه جهادی برای حضور در رزمایش خدمت اعلام آمادگی کرده‌اند که تا به امروز بیش از 63 هزار بسیجی در4500 گروه وارد مناطق محروم شده و به محرومین در زمینه‌های مختلف خدمات‌رسانی می‌کنند.

سردار غلامی گفت: تا این مرحله رزمایش 2159 پروژه کوچک و بزرگ با اعتباری بالغ‌بر 33 میلیارد تومان از منابع خیرین و دستگاه‌های دولتی شروع، مرمت و بازسازی‌شده و به بیش از 67 هزار نفر خدمات پزشکی رایگان ارائه و بیش از 35 هزار بسته نوشت‌افزار در بین فرزندان خانواده‌های محروم توزیع‌ شده است.

وی تصریح کرد: ایجاد 500 میز خدمت و بردن مسؤولین دستگاه‌ها به مناطق محروم، اجرای طرح یک کاسب یک دانش‌آموز در راستای حمایت از دانش‌آموزان محروم و بی‌بضاعت و تشکیل گروه‌های جهادی کشاورزی و امدادرسانی به کشاورزان از دیگر فعالیت‌های این هفته جهادگران بسیجی است.

مسؤول بسیج سازندگی کشور، تأکید کرد: رزمایش اقتدار عاشورائیان با اجتماع 700 هزار نفری بسیجیان را در سراسر کشور طی روزهای آتی شاهد خواهیم بود.

وی با اشاره به میزان استقبال جهادگران بسیجی، افزود: ارزیابی فرای تصور بوده و این میزان استقبال و شور و به صحنه آمدن را اصلاً تصور نمی‌کردیم، این نشان‌دهنده عشق و علاقه مردم در دفاع از نظام و آرمان‌های انقلاب و مقابله با توطئه‌های دشمنان است.

سردار غلامی، خاطرنشان کرد: رزمایش خدمت بسیجیان جهادگر به مدت 20 روز از تاریخ 9 تا 29 شهریورماه جاری اجرا می‌شود که امیدواریم بتوانیم در این مدت خدمت مناسبی به وضعیت اقتصادی و رفع محرومیت در کشور ارائه نماییم.

انتهای پیام/ع
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار