کد خبر: ۱۳۰۲۹۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دختر ترامپ:
دختر رئیس‌جمهور آمریکا در واکنش به گزارش رسانه‌ها مبنی بر احتمال تعیین او به عنوان نماینده جدید واشنگتن در سازمان ملل گفت: «من جانشین نیکی هیلی نخواهم شد».

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دختر رئیس‌جمهور آمریکا که مشاور او در کاخ سفید هم هست، گمانه‌زنی‌ها درباره احتمال انتخاب او به عنوان نماینده جدید واشنگتن در سازمان ملل را رد کرد.

بعد از اعلام استعفای ناگهانی «نیکی هیلی» از نمایندگی دائم آمریکا در سازمان ملل، گمانه‌زنی‌ها از احتمال جایگزینی «ایوانکا ترامپ» دختر رئیس‌جمهور این کشور خبر دادند اما دختر «دونالد ترامپ» این موضوع را رد کرده است.

دختر و مشاور رئیس‌جمهور آمریکا در کاخ سفید در توئیتر خود نوشت: «افتخاری است که در کاخ سفید در کنار بسیاری از همکاران خوب (به کشور) خدمت کنم. من می‌دانم که رئیس‌جمهور یک جانشین توانمند به جای (نیکی) هیلی نامزد خواهد کرد اما این جایگزین من نخواهم بود».

پیشتر  شایعات مختلفی درباره گزینه‌های احتمالی جانشینی نیکی هیلی منتشر شده بود.

علاوه بر مطرح شدن ایوانکا ترامپ شایعه‌هایی درباره تعیین «ریچارد گرینفل»، سفیر هم‌جنس‌باز آمریکا در آلمان، «کلی آیوت» سیاستمدار جمهوری‌خواه و حتی «جان بولتون» مشاور امنیت ملی کاخ سفید به عنوان نماینده جدید واشنگتن در سازمان ملل منتشر شده بود.

ترامپ روز سه شنبه (دیروز) در نشست خبری در کنار نیکی هیلی گفته بود که ظرف دو تا سه هفته آینده نامزد خود را برای جانشینی هیلی اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام/
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار