کد خبر: ۱۳۰۳۶۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم کشور گفت: امروز ایران اسلامی طلایه دار حفظ و قرائت قرآن در سرتاسر جهان اسلام است.


به گزارش خبرگزاری فارس از اراک،مهدی قره شیخ‌لو ظهر امروز در مراسم اختتامیه رشته حفظ موضوعی و گروه آوا و نغمات رشته همسرایی و دعاخوانی خواهران چهل و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم اظهار کرد: برگزاری مسابقات قرآنی طی سال‌های اخیر چهره‌های قرآنی جدیدی را به جامعه معرفی کرده است.

وی تصریح کرد: بهره‌گیری از تکنولوژی روز برای فضاسازی و توسعه فضای قرآن می‌تواند برگزارکنندگان مسابقات قرآنی را در رسیدن هرچه بهتر به اهداف یاری دهد.

رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم کشور با بیان اینکه استفاده درست از ابزارهای تبلیغاتی در حوزه قرآن از اهمیت و جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، بیان داشت: هرچه از ابزارهای نوین و جدید در مسابقات قرآن  بیشتر بهره گرفته شود، قطعا در جلب مخاطب نقش موثرتری خواهد داشت.

قره‌شیخ‌لو پخش مسابقات از رسانه ملی را حرکت ارزشمندی در راستای ترویج قرآن دانست و بیان کرد: این اقدام موجب می‌شود افرادی که امکان حضور در مسابقات را ندارند بتوانند به راحتی مسابقات را از رسانه ملی دنبال کنند.

وی بر لزوم استفاده حداکثری از ظرفیت رسانه‌ها در امر ترویج قرآن تاکید کرد و گفت: در هنگام پخش رویداد بزرگ قرآنی می‌طلبد از تمام ظرفیت‌های رسانه استفاده کرد.

رئیس سازمان دارالقرآن‌الکریم کشور گفت: امروز ایران اسلامی طلایه دار حفظ و قرائت قرآن در سرتاسر جهان اسلام است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار