کد خبر: ۱۳۰۳۸۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
محسن هاشمی:
محسن هاشمی به خبرنگار «جوان‌ آنلاین» می‌گوید: «فعلا درباره اینکه قصد شهردار شدن دارم یا نه، صحبت نمی‌کنم. اما این صفحه توئیت که به نامم است، برای من نیست و من آن را مدیریت نمی‌کنم بلکه یک نفر به صورت خودجوش از مصاحبه‌هایم در رسانه‌ها جملاتی را جدا و در قالب توئیت منتشر می‌کند.»


سرویس اجتماعی جوان آنلاین – محیا حسینی: رفتن سیدمحمد علی افشانی از شهرداری تهران قطعی شده است. رئیس دیوان محاسبات کشوری در این باره گفت: همه شهرداران کشور از جمله شهردار تهران مشمول قانون جدید منع به‌کارگیری بازنشستگان هستند و باید تا پایان فرصت قانونی مسئولیتشان را تحویل دهند.

در حالی که بارها نام محسن هاشمی رفسنجانی به‌عنوان گزینه شهردار تهران مطرح می‌شد اما اعضای شورای شهر مخالفت خود را اعلام می‌کردند. این بار نیز زمزمه‌های شهردار شدن محسن هاشمی به گوش می‌رسد.

امروز توئیتی در صفحه شخصی محسن هاشمی منتشر شد که در آن نوشته بود: « بخشی از اصلاح‌طلبان فکر می‌کنند شهردار شدنم باعث ازهم‌پاشیدگی شورای شهر می‌شود. برای ریاست شورا جایگزین هست اما بنا بود کسی نرود تا باب نشود، مثل حجاب بانوان است، اگر شل کنند دیگر نمی‌شود کنترل کرد!» پس از این توئیت احتمال شهردار شدن محسن هاشمی قوت گرفت و این تصور ایجاد شد که رئیس شورای شهر برای نشستن بر صندلی شهردار تهران اعلام آمادگی کرده است.

اما محسن هاشمی با اشاره به این توئیت به خبرنگار «جوان‌ آنلاین» می‌گوید: «فعلا درباره اینکه قصد شهردار شدن دارم یا نه، صحبت نمی‌کنم. اما این صفحه توئیت که به نامم است، برای من نیست و من آن را مدیریت نمی‌کنم بلکه یک نفر به صورت خودجوش از مصاحبه‌هایم در رسانه‌ها جملاتی را جدا و در قالب توئیت منتشر می‌کند.»

او ادامه می‌دهد: «در توئیت آخر این صفحه با اسم من، سوال خبرنگار حذف شده و فقط بخشی از پاسخ من را نوشته‌اند.»

گفتنی است که پیش از این محسن هاشمی علت مخالفت اعضای شورای شهر تهران با خروج او از شورا را امضای میثاق‌نامه‌ای می‌دانست که البته رئیس شورای شهر تهران نیز بارها گفته که این میثاق‌نامه را امضا نکرده است. حال باید منتظر ماند و دید که آیا شورای شهر این بار با شهردار شدن محسن هاشمی موافقت خواهد کرد؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار