کد خبر: ۱۳۱۳۱۷
تاریخ انتشار: ۱۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با توجه به شرایط حساس منطقه و ایجاد تعاملات مناسب برای گشت های مشترک در مرزهای ایران و عراق، اجلاس مرزی مشترک در آینده ای نزدیک در سلیمانیه عراق برگزار می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار قاسم رضایی در سفر به استان کردستان با سرتیپ  فخرالدین عبدالله حمد سعید کلانتر مرزی منطقه سلیمانیه عراق دیدار و گفت وگو کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا ضمن ابراز خرسندی از این دیدار، اظهارداشت: امیدواریم نتایج حاصل از این نشست، منشا خیر برای مرزنشینان و ارتقاء امنیت مرزهای دو کشور در منطقه بانه، مریوان و سلیمانیه شود.

وی تصریح کرد: افزایش مدیریت مرزها قطعا در گرو مبارزه با گروهک های تکفیری و تروریستی، ممانعت از ترددهای غیرقانونی و مقابله با قاچاقچیان در نوار مرزی خواهد بود.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا ادامه داد: با تلاش و زحمات مرزبانان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و عراق، امنیت مطلوبی در منطقه بانه و مریوان برقرار است که می طلبد برای پایداری امنیت در این مناطق، تلاش های بیشتری صورت گیرد.

سردار رضایی با اشاره به روابط تنگاتنگ مرزبانی ایران و عراق، گفت: دوستی دو کشور ملموس، مبرهن و خاری بر چشم دشمنان و بدخواهان است.

فرمانده مرزبانی ناجا در خاتمه این دیدار، گفت: با توجه به شرایط حساس منطقه و ایجاد تعاملات مناسب برای گشت های مشترک در مرزهای ایران و عراق، اجلاس مرزی مشترک در آینده ای نزدیک در منطقه سلیمانیه عراق برگزار خواهد شد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار