کد خبر: ۱۳۴۸۱۲
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دکتر شهرام محمدنژاد

امپریالیزم غرب در فریب افکار عمومی جهان و دروغگویی بسیارهنرمند است. کسانی که در راستای صلح تلاش می کنند را تروریست و کسانی که در مسیر تروریستی فعالیت می کنند را منادیان صلح معرفی می کند. یک نمونه بارز این فریبکاری سازمان جنایت پیشه به اصطلاح مجاهدین خلق (منافقین) است که علیه جمهوری اسلامی ایران و مردم مظلوم آن جنایات بسیار وحشتناکی را مرتکب شده اند. نمونه بارز دیگر کلاه سفید ها هستند که در سوریه نقش مشابه منافقین را ایفا می کنند. هیچ تفکر سفید و نشئت گرفته از صلحی و انسان دوستی در این گروه کلاه سفید ها وجود ندارد! آنها همان تروریست هایی هستند که از سوی غرب برای پیشبرد اهداف تروریستی غرب بزک شده اند. این در حالی است که ادعا می شود کلاه سفید ها برای نجات جان مردم سوریه در آنجا هستند.  اکنون برای همه آزادگان جهان روشن شده که نه تنها هیچ عمل مثبتی از کلاه سفیدها به نفع مردم سوریه انجام نشده، بلکه آنها در مکانهایی که توسط داعش و دیگر تروریست ها اشغال شده حضور دارند و رسالت آنها کمک های تبهکارانه به شورشیان است و با خیمه شب بازی ابزارهای تبلیغاتی برای غرب مهیا می سازند. چه بسیار عکسهایی که از کلاه سفید ها در کنار جنازه های مردم سوری گرفته شده است. بارز ترین عملکرد آنها خوراک فکری و تبلیغاتی برای امپریالیسم غرب و با حمایت و پشتیبانی آنها تهیه و منتشر می شود که از آن جمله می توان سامان دهی خوراک تبلیغاتی از اخبار جعلی استفاده سلاح های شیمیایی توسط ارتش سوریه می باشد. 
یکی از افراد مشهور کلاه سفید ها مزدوری به نام رامی عبدالرحمن است که فیش حقوقی او توسط سرویس جاسوسی انگلیس MI6 تنظیم می گردد. همانطور که ارتش سوریه متحدانی همچون ایران و حزب الله دارد، کلاه سفید ها نیز بدون پشتوانه در این عرصه وارد نشده اند و یکی از حامیان آنها کشورکانادا است و مدعی است بسیاری از نیروهای کلاه سفیدان، بشر دوستان کانادایی هستند! وزیر امور خارجه کانادا رسما اعلان می کند که کلاه سفید ها بیشتر از مهاجران کانادایی هستند و او شخصا به حمایت و تدوین تشکیلاتی کلاه سفیدها مشغول است. این اظهارات در 19 اکتبر گذشته در روزنامه Globe and Mail""  از او نقل قول شده است. همچنین در ماه ژانویه 2018بود که با حمایت دولت کانادا 422 نفر از کلاه سفید ها که اکثرا از ماموران اسرائیلی بودند به بهانه تحت محاصره قرار گرفتن توسط نیروهای دولتی سوریه نجات داده شدند. دولت بشار اسد بارها به آنها اعلام کرده است که تسلیحات خود را تحویل داده و همانند شهروندان عادی در سوریه شروع به زندگی کنند و آنها بارها امتناع کرده اند. آیا کسانی که منادی حفظ حقوق و جان انسانهای بی گناه هستند باید با خود سلاح حمل کنند؟ 
کلاه سفید ها در سال بیش از 30 میلیون دلار از سوی غرب تامین مالی می شوند. منابع مالی آنها گذشته از کانادا، ایالات متحده آمریکا، انگلستان، آلمان و فرانسه را نیز شامل می شود. همه این دولت ها علنا و عملا برای سرنگونی دولت بشار اسد برنامه ریزی داشته اند. واضح است که ادعای غرب برای تطهیر کلاه سفید ها و در خطر بودن جان آنها به بهانه کمک به مردم عادی دروغی بیش نبوده است. جالب تر اینجاست که فردی به نام اِروین کاتلر که یک صهیونیست شناخته شده و وزیر سابق کابینه دولت کانادا است، و از سوی غرب به عنوان فردی که در راستای حقوق بشر فعالیت می کند مطرح است، پیشنهاد جایزه صلح نوبل را برای کلاه سفید های جنایتکار مطرح کرده است! این در حالی است که طبق شواهد متقن آنها  برای حفظ منافع اسرائیل در سوریه حضور دارند و در تمام دوران جنگ 7 ساله در سوریه با میلیون ها کشته و زخمی و آواره در این کشور، کوچکترین اقدام بشر دوستانه و ممانعت از خونریزی انجام نداده اند. این در حالی است که حضور آنها در جنایات واقعه در فیلم ها و تصاویر، رسالت دیگری از آنها را در سوریه افشا می نماید. ونسا بیلی که یک روزنامه نگار مستقل بود، اخیرا با یک موشک گروههای تروریستی نزدیک دمشق کشته شد. بیلی درگزارشی از پسرجوانی که در شرق حلب پس از آزادی دیده است نام می برد که او را در قالب کلاه سفید ها در یک ساختمان مشترک با جبهه النصره در حال شکنجه خانواده اش دیده است. آنچه می توان نتیجه گیری کرد این است که ما در یک دنیای پر از جهالت و جنایت زندگی میکنیم! 
اینکه چرا دولت کانادا در سال 2014 از ورود 100 کودک  آسیب دیده فلسطینی به کانادا جلوگیری می کند ولی از ورود و خروج کلاه سفید ها به کانادا جلوگیری نمی کند موضوع مهمی است؟ این همان تفاوت هایی است که برای اهل خرد وقایع پشت پرده ها را بر ملا می سازد. 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار