کد خبر: ۱۳۶۴۸۶
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از انهدام یک باند قاچاق مواد مخدر و کشف 2 تن و 147کیلوگرم انواع مواد مخدر در عملیات شبانه پلیس در شهرستان سراوان خبر داد.


به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس سردار محمد قنبری روز پنجشنبه در این باره اظهار داشت: پلیس مبارزه با موادمخدر سراوان با پشتیبانی اطلاعاتی خاش به اطلاعاتی مبنی بر تردد قاچاقچیان در یکی از مناطق مرزی این شهرستان دست یافتند.
وی افزود: تیم های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر با رصد تحرکات اعضای این باند مسلح، ساعات پایانی شب گذشته قاچاقچیان را که با 2 خودرو تویوتا در حال جابه جایی محموله مواد مخدر در یکی از مناطق کوهستانی بودند، شناسایی و تحت نظر قرار دادند.
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: در این عملیات که با هدایت مستقیم افسران زبده پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همراه بود سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس خودروها را رها کرده و به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.
وی بیان کرد: در این عملیات جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن دستگیری 3سوداگر مرگ در بازرسی از خودروها 2 تن و 51 کیلو و 350گرم تریاک، 95 کیلو و 500گرم مرفین، یک کیلوگرم حشیش، 2 قبضه کلاش، 5 تیغه خشاب حاوی 85 تیر جنگی و 615 فشنگ گرینف کشف کردند.
سردار قنبری با تقدیر از تلاش ماموران انتظامی شهرستان سراوان و خاش در انهدام این باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر خاطر نشان کرد: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری اعضای متواری این باند ادامه دارد.
به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان پیشرو ترین استان در جهان از لحاظ مبارزه با مواد خانمان سوز مخدر است.
این استان با وسعتی حدود 187 هزار و 502 کیلومترمربع (معادل 5/11درصد مساحت کشور) به مرکزیت زاهدان افزون بر 1100 کیلومتر مرز زمینی با افغانستان و پاکستان دارد.
سراوان از توابع سیستان و بلوچستان در 347 کیلومتری جنوب شرق زاهدان مرکز این استان و در همسایگی کشور پاکستان واقع شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار