کد خبر: ۱۳۸۳۳۳
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سفر رئیس جمهوری اسلامی ایران به عراق، صحنه ای دیگر از پیروزی انقلاب و محصول رشادت های شهدا است.

رئیس جمهوری دوشنبه هفته جاری در سفر رسمی سه روزه، وارد بغداد شد و در دو روز اقامت در پایتخت عراق، با مقام های این کشور، شخصیت ها و نخبگان عراقی دیدار و گفت و گو کرد. 
همچنین مقام های ایران و عراق در مذاکرات خود در حوزه های مختلف پنج سند و یادداشت تفاهم همکاری امضا کردند. 
به گزارش ایرنا، سردار «رمضان شریف» عصر چهارشنبه در آیین یادواره سرداران، فرماندهان و 550 شهید شهرستان صومعه سرا با بیان این مطلب اظهار کرد: نگاه دوراندیشانه امام خمینی در موضوع لبنان و فلسطین و بعد از ایشان نگاه متعالی رهبر معظم انقلاب به منطقه و دیدار اخیر رئیس جمهوری سوریه با معظم له، نشانه پیروزی ایران اسلامی است.
وی افزود: بخش زیادی از آکادمی های نظامی جهان پس از انجام تحقیقات و مطالعات میدانی، سه مولفه را رمز پیروزی ایران اسلامی در دفاع مقدس برشمرده اند که منبع اصلی تحقیقات آنها از وصیت نامه و زندگی نامه شهدا استخراج شده است .
سخنگوی سپاه مولفه های مهم فرهنگی حاکم بر جامعه اسلامی ایران را استحکام خانواده ایرانی بر مبنای آموزه های اهل بیت(ع)، پیوند عمیق امت با امام جامعه به ویژه در نسل جوان و همچنین فرهنگ دینی جامعه خواند و افزود: امروز برخی فکر می کنند فرهنگ دینی - اسلامی و فرهنگ ملی ما باید جدا باشد حال آنکه این دو عنصر آن چنان با هم عجین شده اند که غیر قابل تفکیک هستند.
سردار رمضان شریف با بیان اینکه امروز دشمن با تمام ابزار خود می خواهد خانواده های ایرانی و فرهنگ حاکم در آنها را به چالش بکشد، اضافه کرد: نوک اصلی حمله رسانه های دشمنان ایجاد شکاف بین ملت و رهبری است و تمام هزینه ها را در عرصه های مختلف علیه ایران اسلامی انجام می دهند.
سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بر لزوم ادامه راه شهدا طبق سفارش های رهبری تاکید کرد و گفت: به برکت خون شهدا، از گردنه های پر پیچ و خم عبور کرده ایم و نسل های جدید نیز راه شهدا را ادامه می دهند.
وی به فضاسازی های روانی و رسانه ای دشمنان برای ایجاد ترس و وحشت در جامعه اشاره و بیان کرد: با تدبیر و مدیریت جهادی مشکلات را پشت سر می گذاریم.
شهرستان صومعه سرا با سه بخش مرکزی، تولمات و میرزاکوچک در 25 کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع است.
پیش از ظهر امروز نیز نخستین همایش تجلیل از خبرنگاران (گزارشگران) گیلانی دفاع مقدس با سخنرانی سردار رمضان شریف در رشت برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار