کد خبر: ۱۴۰۰۵۶
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
فرماندار شهرستان شوش گفت:میزان این خسارت‌ها بین 30 تا100درصد متغیر است که برای بررسی تکمیلی و دقیق‌تر خسارات ناشی از سیلاب که واحدهای مسکونی، تجاری و دیگر تاسیسات را متاثر کرده به زمان بیشتری نیاز است.

عدنان غزی، فرماندار شهرستان شوش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شوش، در رابطه با میزان خسارات ناشی از سیل در شهرستان شوش، اظهار کرد: سیلاب اخیر خوزستان به 700 واحد مسکونی در بخش‌های روستایی شهرستان شوش خسارت زد؛ میزان این خسارت‌ها بین 30تا100درصد متغیر است که برای بررسی تکمیلی و دقیق‌تر خسارات ناشی از سیلاب که واحدهای مسکونی، تجاری و دیگر تاسیسات را متاثر کرده به زمان بیشتری نیاز است.

وی افزود: بررسی‌ها در جهت تعیین تکمیلی میزان خسارت‌ها از امروز آغاز و تا 2هفته دیگر نیز ادامه دارد همچنین نیروهای بنیاد مسکن و ادارات معین به همراه نیروهای شوش برای خدمات رسانی به سیل زدگان و بررسی میزان خسارت های ناشی از این حادثه در منطقه حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، از زمان وقوع سیلاب در خوزستان تا به امروز، 270 روستا به‌صورت جزئی و کلی تخلیه شده‌اند که از این تعداد، 109روستا دچار آبگرفتگی شده‌اند. 92 اردوگاه نیز از جمله چادرها، حسینیه‌ها، پادگان‌ها، مدارس و ... جهت اسکان اضطراری سیل‌زدگان خوزستانی درنظر گرفته شده است که 118هزار نفر در این اردوگاه‌ها مستقر شده‌اند.سیلاب اخیر به 438هزار واحد مسکونی شهری و 8هزار و700واحد مسکونی روستایی آسیب وارد کرده است؛ همچنین در این بازه زمانی، 400هزار راس دام سبک و سنگین جابه‌جا شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار