کد خبر: ۱۴۰۱۶۹
تاریخ انتشار: ۲۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
قیمت و ترتیب قرار گرفتن فیلترهای دستگاه تصفیه آب خانگی

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام شرکت تصفیه آسا، این شرکت از بزرگ‌ترین مجموعه‌های واردات و عرضه و فروش انواع دستگاه تصفیه آب و فیلتر تصفیه آب تایوانی در ایران بوده که خدمات سرویس و تعویض فیلتر آب تصفیه کن شما را یادآوری کرده و تکنسین‌های فنی این شرکت با بهترین قیمت آب‌شیرین‌کن شما را سرویس خواهند کرد. جهت مشاهده انواع پک فیلتر تصفیه آب و اطلاع از قیمت فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی می‌توانید به صفحه https://www.tasfiyeasa.com/water-purifier-filter/replacement-price.html مراجعه کنید یا با کارشناسان فروش این شرکت شماره‌های ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ و ۰۲۱۷۷۴۱۴۳۰۶ تماس حاصل فرمائید.

در نظر بگیرید که بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران نیز اگر در زمان مناسب تعویض فیلتر و سرویس نشود نمی‌تواند آب آشامیدنی تصفیه‌شده با کیفیت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار دهد. ترتیب مراحل انواع بهترین مارک فیلتر تصفیه آب تایوانی و زمان تعویض این فیلترها را در این متن به شما عزیزان توضیح خواهیم داد.

ترتیب مراحل فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی و عملکرد فیلتر تصفیه آب چگونه است؟

انواع بهترین برند دستگاه تصفیه آب تایوانی اغلب از ۶ الی ۸ فیلتر تصفیه آب تشکیل و ساخته می‌شوند. برخی از این دستگاه‌ها در ایران مونتاژ شده‌اند و برخی دیگر وارداتی تایوان هستند. برندهای معتبر دستگاه تصفیه آب خانگی در ایران و دنیا عمدتاً ساخت کشور تایوان هستند؛ زیرا این کشور به صورت تخصصی در زمینه‌ی تصفیه آب زیر سینکی، تصفیه آب ورودی ساختمان و انواع دستگاه آب تصفیه کن خانگی، نیمه‌صنعتی و صنعتی فعالیت می‌کند. در زیر به نام فیلترها، ترتیب قرار گرفتن آن‌ها روی دستگاه و وظیفه هر کدام می‌پردازیم:

فیلتر الیافی پلی پروپیلن تصفیه آب خانگی: فیلتر pp الیافی به صورت پنبه مانند و پنبه‌ی فشرده ساخته و تولید می‌شود. این فیلتر در مرحله اول شماره یک دستگاه تصفیه آب قرارگرفته و از وظایف مهم آن جلوگیری و تصفیه‌ی رسوباتی مانند شن و ماسه و گل‌ولای و املاح مضر آب آشامیدنی که با چشم قادر به دیدن آن‌ها هستیم و بزرگ‌تر از ۵ میکرون نیز هستند می‌باشد. این املاح باعث بروز سنگ کلیه در بدن انسان می‌شوند و حذف آن‌ها هم از رسوب بستن در کتری آب جوش شما جلوگیری می‌کند و هم امکان ابتلاء به سنگ کلیه را در بدن شما و خانواده‌تان بسیار کاهش خواهد داد. زمان تعویض فیلتر تصفیه آب خانگی مرحله اول هر ۴ الی نهایتاً ۶ ماه است و در تعویض فیلتر تصفیه آب ۶ مرحله‌ای خانگی اولین فیلتری است که بازشده و تعویض خواهد شد. البته توجه کنید که این فیلتر به صورت پک سه عددی برای مثال، فیلتر دستگاه تصفیه آب سی‌سی کا مجموعه سه عددی عرضه و به فروش می‌رسد.

فیلتر کربن اکتیو فعال udf gac: فیلتر مرحله دوم شماره دو دستگاه تصفیه آب خانگی توانایی حذف کلر از آب آشامیدنی را دارد. کلر در آب آشامیدنی باعث ریزش مو و چروک شدن پوست بدن انسان می‌شود و از فواید نوشیدن آب تصفیه‌شده برای پوست صورت همین حذف کلر از آن است. کربن اکتیو با آزادسازی یون‌های مثبت و منفی کلر آب را تصفیه می‌کند و زمان تعویض فیلتر آب تصفیه کن مرحله دوم نیز مانند فیلتر اول هر ۴ الی ۶ ماه می‌باشد.

فیلتر کربن بلاک تصفیه آب cto: فیلتر سی تی او کربن بلاک مکمل فیلتر مرحله دوم تصفیه آب بوده و مواد جانبی کلر از آب آشامیدنی را تصفیه می‌کند. زمان تعویض فیلتر آب‌شیرین‌کن خانگی مرحله سوم نیز هر ۴ الی ۶ ماه است.

فیلتر ممبران اسمز معکوس تصفیه آب خانگی: از بهترین فیلتر ممبران ها ممبران فیلمتک، ممبران ونترون و ممبران گلد تورای gold toray ژاپن است. این فیلتر قلب اصلی دستگاه تصفیه آب تایوانی بوده و تمام املاح مضر آب آشامیدنی تا ابعاد ۰,۰۰۰۱ میکرون را تصفیه می‌کند. تعویض فیلتر ممبران تصفیه آب هر یک سال و نیم دو سال انجام می‌شود.

فیلتر پست کربن خطی تصفیه آب خانگی: فیلتر کربن خطی post carbon خواص آب‌شیرین‌کن خانگی برای دستگاه شما خواهد داشت و بو، طعم و رنگ آب تصفیه‌شده را بهبود می‌بخشد. زمان تعویض این فیلتر به همراه مرحله بعدی هر یک سال است.

فیلتر معدنی ساز مینرال دستگاه تصفیه آب خانگی: فیلتر تایوانی مینرال با دارا بودن سنگ‌های معدنی املاح معدنی مفیدی که در طی مراحل تصفیه‌ی آب آشامیدنی حذف شده بودند را به آب آشامیدنی بازمی‌گرداند. این املاح عبارت‌اند از کلسیم، منیزیم، سدیم و بی‌کربنات. زمان تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب مرحله ششم نیز هر یک سال است.بهترین مارک دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی در ایران کدام است؟

قطعاً شما قبل از خرید دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب به دنبال آن خواهید بود که اطلاع پیدا کنید بهترین برند دستگاه تصفیه آب خانگی موجود در بازار در ایران کدام است و همچنین می‌خواهید تا برای تعویض فیلتر دستگاه خود نیز از فیلترهای بهترین دستگاه برای دستگاه خود استفاده کنید. شما عزیزان می‌توانید برای اطلاع از قیمت بهترین دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی و مشخصات فنی جهت راهنمایی خرید دستگاه تصفیه آب به صفحه https://www.tasfiyeasa.com/?p=۲۱۲۲ مراجعه کنید و اطلاعات بیشتری کسب کنید.

هزینه قیمت خدمات تعویض فیلتر دستگاه تصفیه آب خانگی

تعویض فیلتر تصفیه آب cck، تعویض فیلتر تصفیه آب سافت واتر soft water، تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریکام، تعویض فیلتر تصفیه آب پیوریتک، تعویض فیلتر تصفیه آب آرتک، تعویض فیلتر تصفیه آب آکواپرو و انواع دیگر برندهای تصفیه آب توسط مجموعه تصفیه آسا در سراسر تهران به صورت رایگان انجام می‌پذیرد و شما عزیزان تنها هزینه فیلترهای تصفیه آب را پرداخت خواهید کرد.

خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی و فیلتر تصفیه آب

انتخاب و خرید دستگاه تصفیه آب و فیلتر تصفیه آب مسئله‌ای ساده و پیش‌پاافتاده نیست؛ زیرا به‌طور کاملاً مستقیم با سلامتی بدن انسان ارتباط داشته و نیازمند آنیم تا بهترین گزینه‌ها را در نظر گرفته و خریداری کنیم. شما می‌توانید برای خرید اینترنتی دستگاه تصفیه آب خانگی تایوانی اصل و فیلتر تصفیه آب خانگی به سایت تصفیه آسا به آدرس https://www.tasfiyeasa.com مراجعه کرده و یا با کارشناسان فروش این مجموعه شماره‌های ۰۲۱۷۷۱۶۷۷۱۷ و ۰۲۱۷۷۴۱۴۳۰۶ جهت مشاوره و ثبت سفارش آنلاین تماس حاصل فرمائید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار