کد خبر: ۱۴۰۳۶۵
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان

به گزارش خبرنگار مهر، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی پرسپولیس ایران با الاهلی عربستان که عصر امروز یکشنبه در دبی برگزار شد، گفت: تمام تیم‌ها امتیازات نزدیک به هم دارند. امیدواریم در این کورس پیشی بگیریم. در گروه سختی هستیم و تمام تیم‌ها آماده هستند. همه تلاش می‌کنند صعود کنند.

وی افزود: متأسفانه چند بازیکن مصدوم داریم از جمله حسین ماهینی، شایان مصلح و ماریو بودیمیر. اینجا هستیم فقط برای اینکه برنده شویم. می‌دانیم الاهلی مربی خود را عوض کرده است. می‌دانیم بازی سختی است و هر دو تیم می‌خواهند از هم پیشی بگیرند. احساس غرور می‌کنم و می دانم هواداران ما را تنها نمی‌گذارند تا با دست پر از میدان خارج شویم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه قبلاً از فشردگی مسابقات تیمش گلایه کرده بود و شرایط فعلی سرخ پوشان تاکید کرد: ما همیشه تحت فشار هستیم. مشکلات زیادی داشته ایم. تقریباً هر چهار روز بازی کرده ایم و تمرکزمان روی سه تورنمنت بوده است ولی چاره‌ای نداریم. همیشه تلاش می‌کنیم با پیروزی به مرحله بعد برسیم.

برانکو درباره تغییر سرمربی الاهلی و تأثیرات این تغییر در تاکتیک‌های تیم حریف گفت: زمانی که یک مربی تغییر می‌کند، تیم با انرژی و انگیزه بیشتری بازی می‌کند. این مربی کسی است که همه چیز راجع به بازیکنانش می‌داند و در تیم‌های امید الاهلی بوده است. از لحاظ فرهنگی هم شناخت کاملی روی بازیکنان الاهلی دارد و می‌خواهد بازی خوبی انجام بدهد. می‌دانیم در شکل بازی الاهلی تفاوت‌هایی ایجاد می‌شود. آنها در خط حمله تیم خوبی هستند ولی ما هم آماده تغییرات تیم الاهلی هستیم.

سرمربی پرسپولیس درباره تک اخطاره بودن چند بازیکن تیمش و اینکه ممکن است محرومیت آنها را در بازی‌های بعد در پی داشته باشد، تاکید کرد: راجع به داوری اعتراضمان را اعلام می‌کنیم ولی بازی به بازی پیش می‌رویم. اینطور نیست که فکر کنیم در بازی‌های بعد چه می‌شود. تمرکزمان روی بازی پیش رو است. ممکن است کسی باشد یا نباشد. نمی‌توانیم از بازیکنان توقع داشته باشیم که صد درصد ببرند چه در بازی‌های ملی چه در بازی‌های بین المللی باشگاهی.

در این نشست خبری خبرنگاری از شجاع خلیل زاده مدافع پرسپولیس که همراه برانکو در نشست حضور داشت، درباره فضای پرسپولیس بعد از تساوی مقابل ذوب آهن و مسائل مالی سوال کرد. قبل از پاسخ دادن خلیل زاده، سرمربی پرسپولیس تاکید کرد سوال باید درباره بازی فردا باشد. برانکو گفت: تمرکز بازیکنان باید روی بازی باشد. راجع به چیز دیگری توضیح نمی‌دهیم. نمی‌خواهیم بگوییم باختیم به این دلیل و این دلیل.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار