کد خبر: ۱۴۱۵۱۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
یک منبع آگاه گفت: یک کارخانه در حال بازسازی سیلندرهای معیوب سی ان جی بود که سازمان استاندارد متوجه موضوع می شود و این موضوع موجب می شود که سازمان استاندارد مانع از فروش این سیلندرها شود.

یک منبع آگاه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس با اشاره به موضوع چند هزار مخزن ضایعاتی CNG که  باید از رده خارج می‌شدند اما پس از خرید از مردم با رنگ و شماره سریال جدید دوباره عرضه شده‌اند، گفت: این موضوع هنوز در دست پیگیری قرار دارد اما چیزی که مشخص است سازمان استاندارد در جریان موضوع بود.

وی ادامه داد: کارخانه در حال بازسازی این سیلندرها بوده است که سازمان استاندارد متوجه موضوع می شود و این موضوع موجب می شود که سازمان استاندارد مانع از فروش این سیلندرها شود هرچند که تعدادی از این سیلندرها به فروش رفته است که با پیگیری های صورت گرفته خریداران این سیلندرها نیز شناسایی شده اند و موضوع به اطلاعشان رسیده است.

به گزارش فارس  رئیس حراست سازمان استاندارد قزوین صبح امروز  از تشکیل پرونده قضایی متهمان به برای فروش چند هزار مخزن سوخت ضایعاتی خبرداد.

نجفی در گفت‌وگو با فارس با اشاره به تشکیل پرونده قضایی برای متهمان به فروش ۴۰ هزار مخزن سوخت سی‌ان‌جی معیوب و ضایعاتی، اظهار داشت: طبق اعتراف متهمان، چند هزار مخزن سوخت سی‌ان‌جی ضایعاتی که باید از رده خارج می‌شدند، پس از خرید از مردم با رنگ و شماره سریال جدید دوباره برای عرضه آماده شده‌اند.

وی تصریح کرد: این پرونده در مرحله بازپرسی است و متهمان با قید وثیقه آزاد هستند.

به گفته نجفی،‌ پرونده مخازن سوخت ضایعاتی در دادسرای عمومی انقلاب قزوین در حال پیگیری است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار