کد خبر: ۱۴۱۵۴۳
تاریخ انتشار: ۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
مقام مسئول مسکن مهر پردیس از واگذاری عرصه واحدهای این طرح به‌صورت ۸۰درصد اقساط خبر داد و گفت:‌ امکان جابجایی واحدهای مسکن مهر از فاز ۱۱ به فاز ۸ فراهم شده است.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، علی‌اصغر جاودان‌فر یاد‌آور شد: با تمهیدات ماه‌های اخیر 3500 نفر از متقاضیان فاز 8 موفق به انتخاب واحد شدند، در عین حال حدود 2000 نفر دیگر نیز با  وجود اطلاع‌رسانی‌ها و ارسال دعوتنامه هنوز نسبت به انتخاب واحد اقدام نکرده‌اند.

وی افزود: آن دسته از متقاضیانی که آورده مالی خود را تکمیل کرده‌اند و تاکنون با وجود دعوت شرکت عمران موفق به انتخاب واحد نشده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت www.pardis.city نسبت به اخذ نوبت در یکی از روزهای اداری هفته اقدام و در روز مقرر برای انتخاب واحد به مسکن مهر مراجعه کنند.

مدیر مسکن مهر پردیس با بیان اینکه امکان جابجایی واحدها از فاز 11 به فاز 8 فراهم شده است، تصریح کرد: با توجه با ظرفیت ایجادشده در فاز 8 آن دسته از متقاضیانی که در فاز 11 انتخاب واحد نکرده‌اند می‌توانند با پرداخت مابه‌التفاوت درخواست انتقال به فاز 8 را بدهند.

جاودان‌فر از کاهش 30درصد پرداخت در خرید عرصه خبر داد و گفت: پیش‌تر متقاضیان می‌توانستند با شرایط 50درصد نقد و 50درصد اقساط عرصه واحد مسکن مهر خود را خریداری کنند که در شرایط جدید آورده نقدی به 20درصد کاهش یافته و 80درصد مابقی نیز به‌صورت اقساط دریافت می‌شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار