کد خبر: ۱۴۱۸۸۳
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۶
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت: خوشبختانه بودجه دانشگاه برای سال ۹۸ با کمک دولت و مجلس رشد خوبی داشته است و با این کمک‌ها توانستیم در سال گذشته صد درصد تخصیص بودجه داشته باشیم که امیدواریم امسال نیز این اتفاق بیفتد.

محمود فتوحی رئیس دانشگاه صنعتی شریف در گفت‌وگو با خبرنگار علمی و دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به بودجه این دانشگاه در سال ۹۸ گفت: خوشبختانه بودجه دانشگاه برای سال ۹۸ با کمک دولت و مجلس رشد خوبی داشته است و با این کمک‌ها توانستیم در سال گذشته صد درصد تخصیص بودجه داشته باشیم که امیدواریم امسال نیز این اتفاق بیفتد.

فتوحی خاطرنشان کرد: این افزایش بودجه در کنار فعالیت‌های تحقیقاتی که دانشگاه صنعتی شریف به عنوان متولی آنها شناخته می‌شود می‌تواند کمک زیادی به تعالی دانشگاه و گسترش برنامه‌های آن کند.

وی تأکید کرد‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بورسیه دانشجویان این دانشگاه در دستورکار قرار ندارد و ما دانشجویان را در قالب فرصت مطالعاتی به کشورهای خارجی اعزام می‌کنیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار