کد خبر: ۱۴۱۸۸۷
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تهیه‌کننده برنامه تلویزیونی «مناظره» گفت: موضوع مناظره میان رئیس اتحادیه طلا و وکلای مالباختگان ثامن را بررسی کرده و در صورت تصویب حتما آن را برگزار خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، مخاطبان خبرگزاری فارس سوژه‌ای با عنوان (حمایت از مناظره بین رئیس اتحادیه طلا و وکلای مالباختگان ثامن) مطرح کردند که تا به حال از سوی ۷۳۹ نفر امضاء شده است.

در این سوژه عنوان شده است که رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران، به صورت یک‌طرفه در رسانه ملی حضور پیدا می‌کنند و سعی در مبرا دانستن اتحادیه مذکور در ماجرای کلاهبرداری از مردم دارند رسانه ملی به معنای کلمه، ملی و متعلق به مردم است باید امکان پاسخگویی وکلای مالباختگان، چه به صورت مناظره و چه بصورت مصاحبه یا گفت‌وگوی خبری را فراهم آورد. لطفا سوژه را تایید و پس از رسیدن به حمایت لازم، پیگیری از صداوسیما را در دستور کار قرار دهید.

در همین رابطه خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس این موضوع را با «علیرضا اسکندری» تهیه کننده برنامه تلویزیونی «مناظره» مطرح کرد که وی در پاسخ گفت: در حال حاضر برنامه به دلیل فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تعطیل شده و پس از آن به آنتن شبکه یک سیما بازخواهیم گشت. 

وی ادامه داد: قطعا این سوژه را با اتاق فکر و مدیران شبکه یک سیما مطرح خواهیم کرد و پس از بررسی ابعاد مختلف آن اگر برگزاری برنامه مناظره با این موضوع مورد تصویب قرار بگیرد، قطعا سوژه را در برنامه پیگیری خواهیم کرد. 
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار