کد خبر: ۱۴۲۲۰۹
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا:
رئیس مجلس نمایندگان آمریکا در اظهاراتی تصریح کرد: ترامپ مشکل مهار اعصاب دارد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بی‌بی‌سی، نانسی پلوسی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا خواستار مداخله اعضای دولت و خانواده رئیس جمهوری برای نجات آمریکا شد و با شرورانه خواندن رفتار ترامپ، در خصوص سلامتی او ابراز نگرانی کرد.

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا یک روز بعد از آنکه رئیس جمهوری این کشور جلسه‌اش را با او به ناگهان تَرک کرد گفت: ترامپ مشکل مهار اعصاب دارد و قبل از تَرک جلسه با مشت روی میز کوبیده است.

این موضع‌گیری نشانه افول بیشتر رابطه میان رئیس جمهوری و حزب دموکرات آمریکاست.

نانسی پلوسی حتی درباره فعال کردن متمم ۲۵ قانون اساسی آمریکا برای خلع قدرت رئیس جمهوری به یکی از خبرنگاران گفت: استفاده از این متمم ایده خوبی خواهد بود.

وی همچنین با اشاره به جلوگیری رئیس جمهوری از حضور اعضای دولت و مشاوران سابقش در کنگره و نیز جلوگیری از انتشار اسناد، این رفتار ترامپ را «شرارت‌بار» خواند.

گفتنی است، چهارشنبه هفته جاری قرار بود نانسی پلوسی همراه با چاک شومر رهبر دموکرات مجلس سنا، با رئیس جمهوری ملاقات کنند و درباره نیاز به بازسازی زیرساخت‌های کشور گفتگو کنند.

این یکی از معدود موضوعاتی است که دو حزب درباره آن توافق دارند.

با این همه ترامپ جلسه مذکور را تنها بعد از ۳ دقیقه ترک کرد.

تقریباً بلافاصله بعد از این جلسه رئیس جمهوری آمریکا با برگزاری یک کنفرانس خبری ناگهانی در باغ کاخ سفید اعلام کرد تا توقف «تحقیقات دروغینِ» دموکرات‌ها تمام همکاری‌های میان حزبی را معلق می‌کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار