کد خبر: ۱۴۳۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
معاون سیمای رسانه ملی در حکمی، «محمدمهدی قاسمی» را به سمت مدیر شبکه سلامت سیما منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، پیش از این خبرگزاری فارس مطلبی با عنوان «مدیر شبکه «شما» به سلامت می‌رود» خبر از تغییر و جابجایی در شبکه سلامت داد. 

بنا بر این گزارش، در نهایت امروز مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی در حکمی، «محمدمهدی قاسمی» را به سمت مدیر شبکه سلامت سیما منصوب کرد.

در بخشی از این حکم، از گسترش فرهنگ و مولفه های سلامت و نیز کمک به دستگاه‌های ذی‌ربط برای ارتقای سطح سلامت در جامعه ایرانی اسلامی از طریق ساخت برنامه‌های متنوع و هنرمندانه سلامت محور به عنوان ماموریت‌های این شبکه تلویزیونی یاد شده است.

همچنین در بخش دیگری از این حکم آمده است: انتظار دارد با توجه به سیاست‌های کلان سازمان و اسناد بالادستی در حوزه سلامت و بهره‌گیری از دانش اساتید برجسته و متعهد واجد تخصص‌های عالی و نیز دست اندرکاران امر سلامت و همکاری و هم‌فکری با مجامع علمی و پژوهشی برای گسترش سواد و فرهنگ سلامت جامعه به‌ویژه موضوع پیشگیری اهتمام ویژه‌ای داشته باشید.

میرباقری در این حکم از زحمات آقای احمد سفیدی در طول مدیریت این شبکه نیز صمیمانه قدردانی کرده است.

«محمدمهدی قاسمی»، متخصص روانپزشکی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی است و علاوه بر این، مدیریت شبکه شما، شبکه آموزش، اداره کل طرح و برنامه سیما، شبکه رادیویی سلامت و مدیریت شورای سیاست‌گذاری سلامت صداوسیما را در کارنامه کاری خود دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار