کد خبر: ۱۴۳۱۸۶
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده فلاورجان در مجلس گفت: اتفاقات تلخ چند روز پیش شمال کشور و کشف حجاب عده‌ای در شأن نظام و شهدا نیست. گویا برخی مدیران فرهنگی قصد دارند با سکوتشان به این حوادث مهر تایید بر این مسائل بزنند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: قوه قضائیه و وزرای ارشاد و کشور باید با معضل بدحجابی و سگ گردانی مقابله کنند. از طرفی اتفاقات تلخ چند روز پیش در شمال کشور و کشف حجاب عده‌ای در شأن نظام و شهدا نیست. انگار برخی مدیران فرهنگی قصد دارند با سکوتشان نسبت به این حوادث مهر تایید بر این مسائل بزنند.

وی افزود: دولت بداند مردم برای استقرار اسلام، خون بهای سنگینی داده‌اند و به این راحتی دست از آرمان‌های خود بر نمی‌دارند. از این رو مراقب باشید که سیل متدینین شما را با خود نبرد.

نماینده فلاورجان در مجلس در تذکری خطاب به اردکانیان وزیر نیرو گفت: قطعاً برای حفظ باغات غرب اصفهان باید به جای 10 روز آبیاری 15 روز آب به باغات اختصاص یابد، زیرا باغات این مناطق سال گذشته دچار خشکسالی شدیدی شدند.

موسوی لارگانی اظهار داشت: روحانی باید شفاف توضیح دهد که علت فشار به وزیر سابق آموزش و پرورش برای استعفا چیست؟ در قرن 21 بیان این دلایل برای استعفا برای مردم قابل قبول نیست.

وی گفت: در شرایط کنونی وزارت آموزش و پرورش وضعیت نامساعد و نامناسبی دارد. عدم ثبات در مدیریت وزارتخانه در سال‌های اخیر موجب عدم دفاع از حقوق فرهنگیان شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار