کد خبر: ۱۴۳۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
امروزه تغییر در سبک زندگی و سبد غذایی ناسالم مشکلاتی را برای زندگی مردم بوجود آورده است. متاسفانه هر روز شاهد افزایش بی رویه مصرف غذاهای ناسالم و کاهش چشمگیر در مصرف میوه و سبزیجات هستیم که این مسئله گسترش انواع بیماری ها را به همراه دارد.

به گزارش ایسنا به نقل از بوفه سبز، هر فرد باید روزانه حداقل ۵ سهم میوه و سبزیجات (معادل ۴۰۰ گرم) مصرف نماید، اما سبک زندگی افراد در جامعه مدرن، کمبود زمان و حوصله مانع بزرگی بر سر راه تهیه و مصرف میوه و سبزیجات تازه است.

اما چاره این مشکل چیست؟

بوفه سبز استارتاپی است که فعالیت خود را در راستای رفع این مشکل آغاز کرده، در بوفه سبز میوه و سبزیجات تازه و با کیفیت به صورت روزانه تهیه و آب آنها به روش جدید کلی پرس که ویتامین‌ها و آنزیم‌های موجود در میوه و سبزیجات را حفظ می‌کند گرفته شده و در ترکیباتی خوشمزه و بسته بندی‌های زیبا برای مشتریان ارسال می‌شود.

در وب سایت بوفه سبز امکانات متنوعی برای خرید آبمیوه تازه دارید، از رژیم‌های پاکسازی و سم زدایی بدن، بسته‌های پیشنهادی آبمیوه تا برنامه‌ریزی ماهانه امکاناتی است که این وب سایت برای مشتریان خود فراهم کرده است، به عنوان مثال در حالت برنامه‌ریزی ماهانه شما هفته‌ای ۳ روز آبمیوه تازه را درب منزل یا در محل کارتان تحویل می‌گیرید و می‌توانید از داشتن این آبمیوه‌های سالم و خوشمزه در سبد غذایتان لذت ببرید. در حال حاضر این محصولات فقط در تهران قابل ارسال هستند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار