کد خبر: ۱۴۳۳۱۲
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس خبر منتشر شده در برخی رسانه ها مبنی بر کاشت خشخاش در جنگل‌های این استان را تکذیب کرد و بیان داشت: این اظهارات غیر واقعی و بی اساس است.

روابط عمومی دادگستری کل استان فارس روز چهارشنبه درپی اظهارات کارشناس محیط زیست کشور مبنی بر کشت خشخاش در جنگل های فارس به نقل از دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس این اظهارات را نشر اکاذیب خواند.

روابط عمومی دادگستری استان فارس در ادامه اعلام کرد: در پی مصاحبه پدر کویرشناسی ایران و اظهارات وی در خصوص کشت خشخاش پس از تخریب عمدی جنگل ها در استان فارس دادستان شیراز ضمن رد ادعای مطرح شده گفت: اظهارات بیان شده کاملاً غلط وفاقد پایه و اساس است.

حیدر آسیابی این اظهارات را قابل پیگیرد خواند و تأکید کرد: مصاحبه کننده و خبرگزاری منتشر کننده مصاحبه باید پیش از هر اقدام صحت گزارش دریافتی خود را با منابع موثق بررسی و سپس اقدام به انتشار خبر نمایند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان فارس افزود: دستگاه قضایی استان در حال بررسی موضوع و کشف منشاء خبر کذب و بی اساس مطرح شده بوده و قطعاً با عوامل خاطی، برخورد قضایی در دستور کار خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار