کد خبر: ۱۴۳۴۶۴
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم فیروزآباد در مجلس گفت: هجوم ملخ‌ها به استان فارس و شهرستان‌های حوزه انتخابیه بنده به سونامی تبدیل شده است و زندگی مردم، کشاورزان و باغداران را تهدید به نابودی می‌کند.
کورش کرم پور نماینده مردم فیروزآباد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: هجوم ملخ‌ها به استان فارس و شهرستان‌های حوزه انتخابیه ما به سونامی تبدیل شده است و زندگی مردم، کشاورزان و باغداران را تهدید به نابودی می‌کند.

نماینده مردم فیروزآباد، فراشبند، قیر و کارزین در مجلس افزود: برای حل مشکل ملخ ها باید اعتبار نقدی مناسب تامین شود و مسئولان و همه امکانات کشوری با عزمی ملی با این سونامی نابودگر که کشور را تهدید می کند، مبارزه کنند.

کرم پور تصریح کرد: ۱۴ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای تامین کالاهای اساسی در نظر گرفته شده است که تفاوت آن با ارز نیمایی حدود بیش از ۵۰ هزار میلیارد تومان است. مردم و مجلس حق دارند بدانند این مبلغ به چه کسی و برای چه کالاهایی اختصاص یافته است و تاثیر آن بر کاهش قیمت ها و زندگی مردم چیست؟

عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز شاهد آن هستیم که فشار بی حد و اندازه ای به زندگی مردم وارد می شود، رتبه بندی معلمان و توجه به مشکلات معیشتی مردم در اولویت قرار گیرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار