کد خبر: ۱۴۳۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم ورامین در مجلس گفت: گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات نشان می‌دهد هم دانشگاه آزاد و هم شرکت پیمان کاری مهران گشت در حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه علوم تحقیقات دانشگاه آزاد مقصر شناخته شده‌اند.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، سید حسین نقوی حسینی نماینده ورامین در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز(یکشنبه) پارلمان در جریان رسیدگی به گزارش کمیسیون آموزش درباره حادثه واژگونی اتوبوس دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات طی سخنانی اظهار داشت: مسیر حمل و نقل اتوبوس‌های دانشگاه آزاد اسلامی، مسیر خاص و ویژه ای است و انصافاً قابل تأمل است.

وی افزود: با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی با پول مردم اداره می شود، دانشجویان باید هزینه‌های تحصیل خود را پرداخت کنند و برخی از این دانشجویان شاغل هستند و با سختی هزینه های تحصیل خود را پرداخت می کنند، برخی از پدران و مادران این افراد بازنشسته هستند و برای پرداخت هزینه های تحصیل فرزندان خود شغل دوم و سوم دارند.

وی ادامه داد: گزارش کمیسیون آموزش و تحقیقات در این مورد واضح است و باید مبنای بررسی قرار گیرد، هم دانشگاه آزاد و هم شرکت پیمان کاری مهران گشت در این حادثه مقصر شناخته شده‌اند.

نقوی حسینی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به گزارش، موارد تقصیر مشخص شده و ایمنی راه در این دانشگاه رعایت نشده لذا این جاده مسیر ناامنی برای رانندگی است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار