کد خبر: ۱۴۴۰۳۳
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان

اکبر کارگرجم در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به انتخاب استراماچونی حس خوبی دارم و فکر می‌کنم بتواند با این تیم موفق شود. بر خلاف خیلی‌ها که می‌گویند استقلال دیر استارت زد، فکر می‌کنم شروع تمرینات دیر نیست. هرچند بهتر بود حداقل یک هفته تمرینات زودتر آغاز می‌شد، اما در این تایمی که آغاز شده دیر نیست.

کاپیتان سابق آبی پوشان گفت: استراماچونی جوان هست، اما بی تجربه نیست. حضور او روی نیمکت تیمی به بزرگی اینترمیلان اتفاق خوبی است. باید جوانی‌اش را یک فاکتور مثبت ارزیابی کرد و جوانی و انرژیک بودن او را عاملی برای موفقیت استقلال در این فصل دانست.

وی افزود: البته بعد از بیان این صحبتهای مثبت، باید ابعاد دیگر این قضیه را هم بررسی کرد و آن هم این است که یک مربی هرچقدر هم که توانمند باشد، باید ابزار موفقیت را داشته باشد. مدیران استقلال که استراماچونی را آوردند حالا در قبال او مسئولیت دارند و باید زمینه موفقیتش را فراهم کنند. مربی برای موفقیت به ابزار نیاز دارد.

کارگرجم در خصوص روند نقل و انتقالاتی آبی پوشان بیان داشت: بازیکنانی که تاکنون جذب شده‌اند پتانسیل درخشیدن در استقلال را دارند، منوط به اینکه از نظر روحی بتوانند خودشان را با شرایط این تیم تطبیق دهند. بازی کردن در استقلال و پرسپولیس با دیگر تیم‌ها فرق دارد و بازیکنان جدید باید بر حاشیه‌های حضور در این تیم‌ها غلبه کرده و بتوانند هیجانات کاذب شان را مهار کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار