کد خبر: ۱۴۵۵۴۲
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
حناچی از آقای رئیس هم تذکر گرفت
رئیس شورای شهر تهران به حناچی در خصوص فقدان انسجام و ضعف در هیأت مدیره مترو تذکر داد و گفت: شهردار باید شخصاً کارگروه مناسب در این زمینه تشکیل دهد تا از آسیب دیدن شهروندان جلوگیری کند.
به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، محسن هاشمی در تذکری که امروز در صحن شورای شهر مطرح کرد اظهار داشت:‌متأسفانه با وجود تذکرات قبلی جهت رسیدگی به موضوع حمل و نقل عمومی به ویژه مترو حل مشکلات مدیریتی آن به نتیجه نرسیده است.

وی افزود: علیرغم اینکه موضوع مترو اصولاً باید اولویت نخست شهردار تهران جهت کاهش آلودگی هوا و ... باشد اما از اهمیت کافی برای شهردار برخوردار نیست.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: برخی اعتراضات روزهای اخیر در شرکت مادر مترو (هلدینگ)‌ ناشی از عدم دقت در معانت حمل و نقل و فقدان انسجام و ضعف در هیأت مدیره مترو است.

هاشمی تصریح کرد: این وضعیت در طول 44 سال گذشته که از تشکیل مترو می‌گذرد بی‌سابقه بوده و چه قبل و چه بعد از انقلاب چنین وضعیتی نداشته است.

وی خاطرنشان کرد: از شهردار تقاضا می‌کنم شخصا کارگروه مناسب تشکیل و این موضوع را رسیدگی کنندتا از آسیب دیدن شهروندان به دلیل توجه نشدن به نظم در حمل و نقل عمومی جلوگیری شود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار