کد خبر: ۱۴۶۲۵۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۴
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
دکتر محمد مهدی مظاهری
رئیس انجمن دوستی ایران و آلبانی و رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و همه میهمانان حاضر در جلسه افتتاح نمایشگاه تذهیب اکو ضمن محکوم کردن تحریم وزیر محبوب امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، حمایت خود را از ایشان اعلام کردند.

ه گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اکو، نمایشگاه هنرمندان تذهیب شامگاه پنج شنبه مورخ 17 مردادماه 98 با حضور دکتر محمدمهدی مظاهری رئیس مؤسسه فرهنگی اکو، استاد شهرام ناظری، جمعی از اساتید برجسته تذهیب و دیگر هنرمندان ‌و تعدادی از دیپلماتها طی مراسمی در محل این نهاد بین المللی آغاز شد.

پیروزپی مدیرعامل مؤسسه فرهنگی هنری تذهیب طی سخنانی در ابتدای این مراسم با قدردانی ازهمراهی رئیس مؤسسه فرهنگی اکو و برپایی این نمایشگاه گروهی گفت: حضور آقای دکتر مظاهری و توجه ویژه ایشان به حمایت از هنرمندان جوان فرصت مغتنمی را برای عرضه آثار هنری کشور به سایر کشورها فراهم ساخته است.

علی اقبالی رئیس انجمن دوستی ایران و آلبانی هم در این مراسم با اشاره به موضوع تحریم دکتر ظریف، وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران حمایت رییس اکو و همه میهمانان حاضر در جلسه را از ایشان اعلام نمود و تأکید کرد یکی از مؤلفه هایی که ایران می تواند بدان واسطه خود را در جهان معرفی کند ایران فرهنگی است.

شهرام ناظری استاد برجسته آواز کشور نیز طی سخنانی در این مراسم از همراهی همیشگی رئیس مؤسسه فرهنگی اکو با هنرمندان کشور قدردانی کرد.

بنا بر همین گزارش در بخش پایانی مراسم استاد مرادزاده با همراهی تنبور کامران همت پور و دف ماهور خسروی به اجرای برنامه سماع پرداخت که با استقبال حضار روبرو شد.

شایان ذکر در پایان مراسم و بازدید جمعی میهمانان از نگارخانه دیپلماتیک مؤسسه فرهنگی اکو، نمایشگاه گروهی هنرمندان مؤسسه فرهنگی هنری تذهیب رسماً افتتاح شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار