کد خبر: ۱۴۶۵۱۵
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
بیرجند- معاون اول قوه قضائیه با بیان اینکه در ۴۰ سال گذشته برای رسیدن به دادگستری اسلامی تلاش کرده ایم، گفت: با این وجود تا رسیدن به نقطه مطلوب یعنی دادگستری تراز انقلاب اسلامی فاصله داریم.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام غلامحسین محسنی اژه‌ای صبح دوشنبه در جلسه دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی که در محل دفتر نماینده ولی فقیه برگزار شد، اظهار کرد: با انقلاب اسلامی تا حدودی منویات انبیاءالهی محقق شد که باید قدردادن آن بود.

وی بیان کرد: اجرای عدالت و گسترش حق از جمله اهداف انبیاء است و از این جهت دو مؤلفه حائز اهمیت محسوب می شود.

معاون اول قوه قضائیه ادامه داد: بعد از درخواست مدیر کل دادگستری خراسان جنوبی، خواستیم کسی مسئول جدید دادگستری باشد که وظیفه و ماموریت خطیری که بر عهده قوه قضائیه است به درستی انجام دهد.

محسنی اژه‌ای با اشاره به اینکه مدیر کل جدید دادگستری خراسان جنوبی حدود ۲۱ سال در استان سیستان و بلوچستان خدمت کرده و فردی پر تلاش و آگاه به امور هستند، گفت: امیدواریم  موضوعات را با مشورت با بزرگان پیگیری کنند و کارها در شان مردم خراسان جنوبی باشد.

وی با بیان اینکه در ۴۰ سال گذشته برای رسیدن به دادگستری اسلامی تلاش کرده ایم، یادآور شد: با این وجود تا رسیدن به نقطه مطلوب یعنی دادگستری تراز انقلاب اسلامی فاصله زیادی داریم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار