کد خبر: ۱۴۶۵۳۸
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم شازند در مجلس گفت: حرکت خوبی در برخورد با مفاسد در قوه قضائیه شروع شده و حتی روی افرادی دست گذاشته شده که کسی فکر نمی‌کرد قوه قضائیه با آنها کاری داشته باشد که این روند می‌تواند موجب اعتماد مردم به مسئولان شود.

علی ابراهیمی نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تقدیر از اقدامات رئیس دستگاه قضا در برخورد با مفاسد گفت: آقای رئیسی حرکت خوبی را در برخورد با مفاسد شروع کرده و امیدواریم که این حرکت همچنان به همین شکل ادامه پیدا کند.

وی افزود: آقای رئیسی در برخورد با مفاسد، برخورد با افرادی را در دستورکار قرار داده که شاید کسی فکر نمی‌کرد به آنها پرداخته شود و این باعث می‌شود تا کسانی که در جریان سوءاستفاده‌ها و اختلاس‌ها جری شده بودند به خود بیایند.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: من فکر می‌کنم اگر آقای رئیسی این روند را با همین شدت ادامه دهد، می‌توانیم شاهد باشیم که تا مسیر روبه سلامت اقتصادی و اداری را به شکل بهتری طی کنیم.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: این برخورد با مفاسد توسط قوه قضائیه قطعا موجب ایجاد امید در میان مردم می‌شود و اعتماد بیشتر مردم به مسئولان را در پی دارد.

نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: ما در این مقطع سرمایه بزرگی را به خصوص اعتماد مردم را از دست داده‌ایم و اگر با همین اختلاس‌هایی که بروز کرده برخورد قاطع و بدون اغماضی صورت گیرد، موجب بازگشت اعتماد از دست رفته مردم می‌شود و قوه قضائیه از نهادهای موثر در این زمینه است که می‌تواند نسبت به جلب اعتماد مردم اقدام کند.
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
انتشار یافته: ۲
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
0
0
سلام.تصویر علیرضا ابراهیمی نماینده آزادشهر ورامیان از گلستان را بجای علی ابراهیمی نماینده سازند آوردید .
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۲۹
0
0
سلام.تصویر علیرضا ابراهیمی نماینده آزادشهر ورامیان از گلستان را بجای علی ابراهیمی نماینده سازند آوردید .
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار