کد خبر: ۱۴۶۶۲۷
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۷
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
قم - امام جمعه قم با بیان اینکه خط بی‌اعتمادی به دشمن هر روز در کشور تقویت می‌شود، گفت: افرادی که روزی به مذاکره اعتماد داشتند امروز جزو منتقدین مذاکره هستند که این از برکات انقلاب است.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله سیدمحمد سعیدی قبل از ظهر پنج‌شنبه در آیین خطبه‌خوانی که با حضور استاندار و مسئولان استان قم در آستانه هفته دولت در شبستان امام خمینی(ره) حرم حضرت معصومه(س) برگزار شد، وجود امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) را بسیار عزیز دانست و افزود: ما دِین خاصی به امام موسی کاظم(ع) داریم که با حرکت در مسیر این امام بزرگ باید به ادای دِین بپردازیم.

وی معرفت به خدا را یکی از ابعاد عبادت خداوند دانست و افزود: پس از معرفت انتظار فرج بالاترین عبادت است.

تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) فرج امام زمان(عج) را چشم انداز بزرگ زندگی ما دانست و افزود: انتظار فرج از زمان اهل‌بیت(ع) و پیش از امام زمان(عج) مطرح بوده است.

وی ضمن تبریک هفته دولت به دولت‌مردان، افزود: شروع هفته دولت ضمن قدرشناسی از دو شخصیت بزرگواری که به شهادت رسیدند، خط فکری را نیز مشخص می‌کند بنابراین دولت‌مردان باید در این مسیر پرفراز و نشیب در مسیری که شهید رجایی و باهنر باصلابت و نشاط و امید گام برداشتند، حرکت کنند.

آیت‌الله سعیدی بیان کرد: دولت‌مردان برای رسیدن به موفقیت باید اعتقاد و توکل به خدا را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار دهند.

وی با تأکید بر اینکه دولت‌مردان باید گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری باشند، افزود: خط موفقیت گوش دادن به فرامین مقام معظم رهبری است و غیر آن بیراهه است.

امام جمعه قم با بیان اینکه آنچه داریم به برکت اهل‌بیت(ع) و شهدا و مردم است، تصریح کرد: در هر چه متضرر شده‌ایم به خاطر اعتماد به دشمن بوده است.

وی با بیان اینکه خط بی اعتمادی به دشمن روز به روز در کشور در حال پررنگ‌تر شدن است، تأکید کرد: افرادی که روزی به مذاکره اعتماد داشتند تا از این طریق اعتماد دشمن را بدست آورند امروز جزو منتقدین و معترضین نسبت به مذاکره هستند که این‌ها از برکات انقلاب اسلامی است.

آیت‌الله سعیدی گفت: برای موفقیت باید با ایمان به خدا وهمت و تلاش فعالیت کرد تا بتوان پیروز شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار