کد خبر: ۱۴۷۳۷۰
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۲
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
پاکستان:
وزارت خارجه پاکستان با رد هرگونه تلاش مخفیانه‌ای برای ایجاد روابط با رژیم صهیونیستی، اعلام کرد اسلام‌آباد هرگز اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد.

به گزارش خبرنگار دفاتر منطقه‌ای خبرگزاری فارس، پاکستان هرگونه رابطه مخفیانه با رژیم صیونیستی را تکذیب کرد.

«محمد فیصل»، سخنگوی وزارت امور خارجه پاکستان در سخنانی گفت: هیچ گونه تلاش مخفیانه‌ای برای ایجاد روابط دیپلماتیک با رژیم صهیونیستی جریان ندارد زیرا دولت ما هرگز اسرائیل را به رسمیت نمی‌شناسد.

مقامات پاکستان همواره شایعات منبی بر عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی را رد کرده‌اند. پیش از این نیز «عارف علوی» رییس‌جمهور پاکستان با رد هرگونه مذاکره یا ارتباط مخفیانه پاکستان با رژیم صهیونیستی اعلام کرد، اسلام‌آباد هیچ رابطه و مذاکره‌ای با رژیم صهیونیستی ندارد.

واکنش مقامات پاکستان به شایعات درباره روابط این کشور با رژیم صهیونیستی پس از آن قوت گرفت که «عاصمه حدید» نماینده مجلس ملی این کشور وابسته به حزب حاکم تحریک انصاف (PTI) خواستار به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی از سوی دولت اسلام‌آباد شده بود.

اظهارات این نماینده باعث خشم مردم پاکستان شد و هزاران نفر از اتباع این کشور با برگزاری تظاهرات ضد صهیونیستی از ملت فلسطین مقابل اشغالگری و جنایات رژیم صهیونیستی حمایت کردند.

به گفته سخنگوی وزارت خارجه پاکستان، این کشور حامی فلسطین آزاد است و حمایت‌های خود را از آن ادامه خواهد داد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار