کد خبر: ۱۴۸۵۱۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۸
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
تمهیدات برگشت زوار
مطابق اعلام مسئولان آمار ترددها از مرزها از ۴.۳ میلیون گذشته، بازگشت زوار از مرز خسروی شبانه‌روزی است و یک‌طرفه شدن محور ایلام- مهران فعلاً منتفی شد، آخرین اخبار اربعین را در «مهر» بخوانید.

خبرگزاری مهر- گروه استان‌ها: در بسته خبری اربعین آخرین رویدادهای مرتبط با پیاده‌روی اربعین را مرور خواهیم کرد، مواردی از روند صدور برگ تردد، آخرین وضعیت تردد زائران، پیش‌بینی تمهیدات امدادی و درمانی و بیمه‌ای، ارائه خدمات به زائران و برخی از اخبار مرزهای چهارگانه کشور برای تردد در ایام اربعین.

آخرین اخبار از مرز مهران حکایت از آن دارد که روزانه ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار نفر از این مرز تردد می‌کنند، البته آمارهای ورودی در مرز نشان از شکل‌گیری موج بازگشت زائران به کشور دارد.

آخرین گزارش‌های رسیده از خبرنگار مهر مستقر در مرز خسروی، حکایت از استقبال زوار از این مرز دارد به‌طوری‌که با تمهیدات اندیشیده شده زمان خروج زوار از گیت‌های خسروی در کمترین زمان ممکن و در ۱۰ تا ۲۰ ثانیه صورت می‌گیرد.

بر اساس گزارش خبرنگاران مستقر در مرزهای شلمچه و چذابه باید انتظار افزایش ترددها از این دو مرز را تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار نفر داشت.​
جزئیات اخبار به همراه آخرین تصاویر و فیلم‌های تولیدی توسط خبرنگاران و عکاسان مستقر در مرز و اعزامی به کشور عراق را در زیر می‌خوانید.

۲۲:۱۶ نصب یک اپلیکیشن برای یافتن زائران گمشده در عراق

فرمانده قرارگاه مرزی ستاد راهنمای زائر اربعین گفت: زائران اپلکیشن طراحی شده توسط این قرارگاه را در تلفن‌ همراه خود نصب کنند تا به این واسطه بتوان گمشدگان را از طریق پیامک پیدا کرد.

۲۱:۴۶ بازگشت ۴۷۰۰ زائر اربعین به کشور از مرز خسروی

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از بازگشت ۴۷۰۰ زائر اربعین به کشور از طریق مرز خسروی خبر داد.

۲۱:۱۶ اتوبوس به تعداد کافی در پایانه برکت مهران وجود دارد

معاون عملیات ناجا با اشاره به اینکه حجم زیادی از زائران در میدان اربعین پایانه مهران هستند، گفت: در پایانه برکت اتوبوس به اندازه کافی وجود دارد.

۲۱:۱۶ تردد روان و پرحجم در سه مرز منتهی به عبور زائران اربعین

بر اساس گزارش مرکز مدیریت راه‌های کشور، تردد در محورهای منتهی به پایانه های خسروی، چذابه و شلمچه پرحجم و روان است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار