کد خبر: ۱۴۸۵۶۵
تاریخ انتشار: ۲۶ مهر ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان

به گزارش خبرنگار مهر، تیم ملی والیبال ایران در چهارمین حضور خود در جام جهانی عنوان هشتمی را تکرار کرد. تیمی که با داشتن بازیکنانی با تجربه‌ای همچون سعید معروف، میلادعبادی پور، پوریا فیاضی، امیر غفور، علی شفیعی و ستارگان جوانی مانند علی اصغر مجرد، پوریا یلی، امیرحسین اسفندیار و ... شانس قرار گیری در بین چهار تیم برتر و حتی کسب مدال را نیز داشت به شرط آنکه سرمربی با جسارت و باهوش زیر سایه رئیس فدراسیون گام در رقابت‌ها می‌گذاشت.

والیبال ایران در سالی که نیاز به آرامش داشت اسیر طوفان بی ثباتی و قدرت طلبی مسئولان وزارت ورزش شد تا نتایج در خور شان والیبال به دست نیاید. ایگور کولاکوویچ با تصمیمات عجیب و غریب و با اصرار و پافشاری در هر تورنمنتی که گام گذاشت از ترکیب اصلی استفاده کرد.

پس از فرسودگی و آسیب دیدگی بازیکنان اصلی و شکست ناباورانه تیم ملی مقابل مصر در دومین گام رقابت‌های جام جهانی سرمربی مونته نگرویی چاره‌ای به استفاده از جوانان ندید تا توفیق اجباری نصیب آینده دارهای والیبال ایران شود تا گام در میدان جهانی بگذارند. علی اصغر مجرد با درخشش در این مسابقات در پایان در رده دومین مدافع برتر جام قرار گرفت تا نوید روزهای خوب را در پست جایگزینی محمد موسوی برای والیبال ایران دهد.

کولاکوویچ در زیر سایه بی ثباتی مدیریت فدراسیون والیبال پس از بازگشت از جام جهانی به تهران بدون حضور در نشست خبری برای پاسخگویی درباره نتایج تیم ملی ظهر امروز جمعه به همراه دستیارانش به کشورش باز خواهد گشت.

نبود رئیس در راس فدراسیون این فرصت را به سرمربی تیم ملی می‌دهد تا هیچ توضیحی درباره نحوه عملکردش در تیم ملی ندهد و در آستانه مسابقات مهم و حساس انتخابی المپیک نگرانی در جامعه والیبال به وجود آمده است. در سالی که والیبال ایران نیاز به آرامش داشت وزارت ورزش یکی از مهم ترین فدراسیون های ورزشی کشور را در بلاتکلیفی و مدیریت سرپرستی قرار داد تا هیچکس پاسخگوی عملکرد تیم ملی نباشد. وزارت ورزش،  فدراسیون والیبال را اسیر طوفان بی ثباتی قرار داده است و نگرانی عدم کسب سهمیه المپیک ضربه محکمی بر بدنه والیبال کشور خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار