کد خبر: ۱۴۹۰۱۵
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۵
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
نماینده مردم سراب در مجلس گفت: جنایات آمریکا و متحدانش علیه ملت ایران در دوره‌های مختلف حضور در مراسم روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی را ضروری می‌سازد.

یوسف داوی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با تاکید بر لزوم حضور مردم در  مراسم روز مبارزه با استکبار جهانی گفت: جنایات آمریکا و متحدانش علیه ملت ایران در دوره‌های مختلف حضور در مراسم روز جهانی مبارزه با استکبار جهانی را ضروری می‌سازد.

وی افزود: هدف آمریکا از جنایات اخیرش علیه ملت ایران در حوزه اقتصادی و معیشتی ساقط کردن اقتصاد و به دنبال آن اقتدار مردم،‌کشور و نظام جمهوری اسلامی است و به همین خاطر مراسم روز 13 آبان امسال از حساسیت بیشتری برخوردار است.

نماینده مردم سراب در مجلس اظهار داشت: حضور پرشور مردم در مراسم 13 آبان پشتوانه بسیار قوی برای مسئولان کشور و نظام به شمار می‌رود تا بتوانند در مقابل تحریم‌های ناجوانمردانه و بی‌سابقه استکبار جهانی ودر راس آنها آمریکا که در صد سال گذشته بی‌نظیر بوده، بایستند.

داودی خاطرنشان کرد: حضور پرشور مردم در مراسم 13‌ آبان و همانند این مراسم دشمن را به وحشت می‌اندازد و لازم است تا با حضور پرشور در مراسم روز13 آبان انسجام‌مان را به استکبار نشان دهیم و این پیام را به دشمن بدهیم که تحریم‌هایش خللی در اراده ملت ایران ایجاد نکرده است.

نماینده مردم سراب در مجلس  گفت: لازم است تا همانند گذشته جوانان، دانش‌آموزان و دانشجویان در مراسم روز 13 آبان حضور و انسجام و اتحاد خود را به دشمن نشان دهند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار