کد خبر: ۱۴۹۲۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
printنسخه چاپی
sendارسال به دوستان
چرا تاکنون درباره مفاسد سخن نمی‌گفتید؟!
تعدادی از تشکل‌های دانشجویی یزد با انتشار بیانیه‌ای، نسبت به صحبت‌های مطرح‌شده توسط رئیس‌جمهور در یزد واکنش نشان دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، در بیانیه تعدادی از تشکل‌های دانشجویی استان یزد در اعتراض به سخنان رئیس‌جمهور در جمع مردم یزد چنین آمده است:

«بسم‌الله الرحمن الرحیم

لِمَ تَقُولُونَ مَا لَا تَفْعَلُونَ

در دیدار روز یکشنبه ریاست جمهوری با مردم یزد متأسفانه شاهد بی‌توجهی چندباره به خواسته‌ها و مطالبات اصلی مردم یزد و به راه انداختن یک نمایش سیاسی و انحراف افکار عمومی بودیم.

رئیس‌جمهور محترم به‌جای پاسخگویی به مطالبات به‌حق مردم یزد در حل مشکلاتشان و به‌جای توضیح در مورد چرایی عدم تحقق وعده خای گذشته ایشان در استان، به مباحثی همچون اتهام فساد و انداختن تقصیرها گردن دیگران و دولت قبل پرداختند.

از طرفی این سؤال پیش می‌آید که چرا رئیس‌جمهور محترم اکنون این فسادها را مطرح می‌کنند و چرا زودتر از این حرفی در موردش نزده بودند؟! با توجه به احراز فساد مالی و اختلاس عده زیادی از بستگان مسئولین دولتی در چند ماه اخیر، طرح برخی ادعاها و صحبت‌ها از طرف رئیس‌جمهور محترم بعد از محاکمه افراد مذکور، شائبه‌هایی را در اذهان ملت ایران مبنی بر وجود جناح‌بازی و تسویه‌حساب سیاسی ایجاد می‌کند؛ لذا بهتر است که دولت نسبت به این اتفاق شفاف‌سازی کند.

همچنین توهین و برچسب زدن به منتقدان و مطالبه گران مردمی مشکلات، اتفاق نامبارکی بود که در جریان سخنرانی جناب آقای روحانی با مردم یزد اتفاق افتاد که به‌هیچ‌وجه شایسته شخص رئیس‌جمهوری ایران نبود و می‌تواند موجبات سو استفاده دشمنان ملت ایران را فراهم کند و همچنین باعث تقویت صدای اختلاف و دوقطبی سازی‌ای شود که از حنجره آمریکا بیرون می‌آید.

در پایان ما جامعه دانشجویی یزد برای چندمین بار از دولت و استانداری یزد خواستار پیگیری و حل مشکلات و مطالبات مردم اعم از بیکاری، رکود، مشکل آب و...هستیم و از قوه قضاییه نیز می‌خواهیم به مبارزه قدرتمند خود با مفسدان دانه‌درشت ادامه دهد و به جد پیگیر فسادهای اعلام‌شده توسط دکتر روحانی باشد.

وَالسَّلَامُ عَلَى مَنِ اتَّبَعَ الْهُدَى

-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد

-انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه یزد

- تشکل جنبش عدالت‌خواه دانشگاه فرهنگیان یزد

-انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه علوم پزشکی یزد

-بسیج دانشجویی دانشگاه یزد

-جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه فرهنگیان یزد»
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار